Kartka z mojego dziennika opisz swój jeden dzień w szkole

Pobierz

- Straciłem przyjaciela.. Na historii pisaliśmy sprawdzian który napisałem bardzo dobrze ponieważ długo się do niego przygotowywałem.Reportaż : Jeden dzień w szkole.. Gdy spokojnie snułem marzenia o spotkaniu z żoną i z synem zerwał się gwałtowny wiatr, a rozszalałe fale uderzały w mój statek jakby chciały toczyć z nim […]Przydatność 80% Kartka z pamiętnika- "Jeden dzień z mojego dzieciństwa" 07,05,1999. xDd opisz ze w tym dniu spotkalas swojeg mena na korytarzu bo przez przypadek sie zgubilas i nie umualas znalesc sali.. on Ci pomogl i w nagrode dalas mu .9.11.2007r.. Z daleka, z Gór Solimskich spostrzegł mnie powracający od Etiopów .To był zwyczajny dzień w szkole, gdy nagle zobaczyłem, że coś dziwnego dzieje się za oknem.. By się uwolnić podpalił kosz na śmieci.. Użyj bezokoliczników., czyli podstawowych form czasownika zakończonych na -c lub -ć.. 8, w razie ustalenia dodatkowego stażu, z nauczycielem stażystą nawiązuje się stosunek pracy na czas określony na kolejny jeden rok szkolny.. Na polski muszę opisać 5 dni ze swojego życia w postaci dziennika ( opis dnia, raczej nie powinien zawierać głębszych przemyśleń itp. ) jednak ostatnio nie działo sie u mnie nic ciekawego, a żeby coś wymyślić tez nie mam weny.Zobacz 1 odpowiedź na zadanie: Kartka z mojego dziennika.. - opisz swój jeden dzień w szkole, w domu, na podwórku..

".Kartka z pamiętnika- "Jeden dzień z mojego dzieciństwa".

2, legitymującą się wymaganym .Wczuj się w rolę Odyseusza i zredaguj kartkę z dziennika mitologicznego bohatera.. Zasady bezpieczeństwa i konserwacji.. -->Na wstępie mojego listu bardzo serdecznie Cię pozdrawiam.Opowiem Ci o mojej niesamowitej podróży.Naprawdę było cudownie,mam nadzieję,że niedługo wybierzemy się tam razem.. Nagle ukazały mi się góry cieniste ziemi Feaków.. Po chwili jednak mój dobry humor prysł - obawiałam się niezapowiedzianej kartkowki z historii.. Filmy.. mamy w kuchni.. Oczywiście, jak co ranek, najpierw poczłapałam na najniższe piętro w celu zamknięcia mojej kurtki w szafce.Mój dzień zaczyna się o godzinie 6 rano.. Była o rok starsza od rówieśników.. Po kilku minutach detektyw znajdował się na dużym błękitnym holu i rozmawiał z dwoma 15-latkami.. W dzienniku zapiski prowadzi się w zasadzie z dnia na dzień, są opatrzone datą dzienną i ułożone chronologicznie.. Śniadanie kończę o 6:45.. Gmach budynku był widać stary, mury były popękane, a z dachu lała się woda.. Rano obudziło mnie krzątanie mamy w kuchni.. Już od rana zaczyna się rozmowa na temat: " Masz zadanie z bioli?. Poszłam zobaczyć,co takiego robi i na stole zastałam wielki kolorowy tort,a na nim 7 swieczek.. Gdy wróciłam odrobiłam lekcje i zjadłam obiad..

To jest jeden z gorszych dni z całego tygodnia.

lub ćwiczenie 10/87 (z zeszytu ćwiczeń do gramatyki): Wyobraź sobie, że przed urodzinami marzyłeś o upragnionym prezencie.Opisz swój dzień po angielsku.Prosze szybko bo mam na jutro.. zadanie dodane 15 grudnia 2015 w Język angielski przez użytkownika wojtek58096 ( -100 ) [Szkoła podstawowa] 0 głosówDZIEŃ 18 Budząc się o poranku ogarnęła mnie fala szczęścia.. Coś nagle jakby spadło z nieba, uderzyło w ziemię i rozbłysło tuż obok szkolnego boiska, po czym biała świetlista łuna zdawała się delikatnie pulsować za jednym z drzew otaczających szkolne ogrodzenie.Dziennik i pamiętnik - różnica.. Proszę czekać.. 1 ocena Najlepsza odp: 100%.. - Spełniło się moje marzenie.. Bogini nakazała mi, abym płynąc przez morze, Niedźwiedzicę minął po lewej ręce.. Dzień osiemnasty od wypłynięcia od Kalipso.. Wybierz jeden lub dwa z poniższych tekstów i napisz .Przydatność 65% Napisz list do koleżanki/kolegi i opisz w nim swoją niesamowitą podróż.. Droga Koleżanko !. Trochę się bałem nowego towarzystwa, ale doszedłem w końcu do wniosku, że stanie się to, co ma się stać.. Przyjechała straż pożarna i cała szkoła została ewakuowana.. Rano jak zawsze wstałam do szkoły zjadłam śniadanie i poszłam.W szkole być jakaś inna atmosfera taka przytulniejsza i milsza nikt się z nikogo nie naśmiewał i wogóle każdy był kulturalny w stosunku do siebie.Po szkole przyszłam do domu i jak zawsze zrobiłam zadanie, zjadłam obiad i rodzice mnie zawołali do samochodu, a więc ja się szybko .Szybko!.

Mój pierwszy dzień w Szkole Latania.

W firmie kartki z dziennika opisz jeden swój dzień Proszę pomocy.. Dam naj Wyobraź sobie, że jesteś właścicielem stacji nagraniowej.Dokładny opis sprzętu, z ilustracją.. Wstaję i idę do łazienki.. Następnie powtórzyłam sobie na jutrzejszą lekcje.. Znajdź odpowiedź na Twoje pytanie o Kartka z mojego dziennika.. -opisz swój jeden dzien w szkole albo domu przedstawione wydarzenia opatrz komentarzami,opisem …Kartka z mojego dziennika.-opisz swój jeden dzień w szkole ,w domu, na podwórku.. Dom To był niesamowity dzień,gdyż obchodziłam moje siódme urodziny.. Wkoło panował grobowa cisza.Opis trzech dni z życia Miziołka (w formie dziennika) Facetka oddała prace klasowe z matematyki - znów w domu będzie pogadanka.. kapik542 odpowiedział(a) 26.03.2012 o 20:45: .. na j.pol ?. Przedstawiane wydarzenia opatrz komentarzami, opisem własnych uczuc, przeżyc i emocji.Mój wczorajszy dzień był bardzo podobny do każdego.. --> Jakiś czas temu wybraliśmy się z moimi rodzicami w góry.Nie mogłam się doczekać dnia .Mogłoby dziwić, że nie odwołano lekcji, ale w tej szkole wiedzę przekładano ponad wszystko poza tym nie było na to czasu.. ", "Jejku zapomniałam o zadaniu z maty, czy da mi ktoś odpisać?. Opisz swój jeden dzień w szkole w formie kartki z pamiętnika..

Dzień w szkole minął szybko, iż miałam 5 lekcji.

W szkole panowała luźna atmosfera bo weekend tuż tuż.. Był deszczowy, pochmurny dzień.Opisz trzy dni w formie dziennika ;p. Opisz trzy dni w formie dziennika plis na jutro bo nauczycielkę ma surową.. Dzięki za pomoc napisałam to bo to moje zadanie domowe;D .. Nie musi też być w nim zachowane następstwo czasu - można zacząć od tego .Wyobraź sobie, że jesteś właścicielem stacji nagraniowej.. To pytanie ma już najlepszą odpowiedź, jeśli znasz lepszą możesz ją dodać.. 1 ocena .. Treść.. Na śniadanie jem zazwyczaj płatki z mlekiem i pije filiżankę kawy.. Tam szybko myję twarz, czyszczę zęby, biorę prysznic i wybieram ubrania.. Rano obudziło mnie krzątanie.. przedstawianie opatrz komentarzami , opisem własnych przeżyć i emocji Najlepsze teksty możecie połączyć w antologie Proszę pomóżcie mi to bardzo pilne.Opiszesz mi swój jeden dzień w postaci kartki z dziennika?. Twoja praca nie może mieć mniej niż 150 wyrazów.. Następnie jem śniadanie.. Straciłam przyjaciółkę.. Rano o godzinie 7.00 mama mnie obudziła do szkoły.. Denatka uczęszczała do trzeciej gimnazjum.. Jest wtorek, godzina 8.30.. Wchodząc do szkoły spotykam kilka osób.. Mój jeden dzień w szkole- kartka z pamiętnika ( np. chcę opisać swój pierwszy dzień w szkole) Pliss dajcie pomysły bo niewiem jak to napisać.To Był naprawdę wspaniały dzień!. Opis działania poszczególnych funkcji.. Poszłam zobaczyć,co takiego robi i na stole zastałam wielki kolorowy tort,a na nim 7 swieczek.W przypadkach, o których mowa w art. 9c ust.. Ziemia Feaków dała mi nadzieję na powrót do domu.. Odpowiedz.W każdym razie stanęłam przed naszą żółto - zieloną szkołą i wzięłam głęboki oddech, poczym pchnęłam białe drzwi i wkroczyłam powoli do szkoły.. Piroman na przerwie zaciął się w toalecie.. Z domu wychodzę o godz.7 i idę na przystanek autobusowy.Zadanie wykonujecie wybierając jeden temat z ćwiczenia 11/172 (nowy podręcznik do gramatyki): - Pierwszy dzień w nowej szkole.. Niestety, mimo mojej niechęci trzeba bylo wybrac sie do szkoły.Mój jeden dzień w szkole-kartka z pamiętnika.. Po 17 dniach żeglugi wreszcie ujrzałem ląd na horyzoncie.. dziękuje za każdą odpowiedziTen dzień miał być szczególny.. Opowiadanie Pożegnanie z Kajkiem i Kokoszem.. W wolnym czasie słuchałam muzyki i obejrzałam mój ulubiony film.Opis zwykłego dnia (dziennik) Dzisiaj, kiedy rano wstałam, pomyslałam, że dobrze by bylo wybrać się do kina na komedię po tytulem Lejdis.. Zaraz po tym mama z tatą dali mi olbrzymie pudło,na .Opublikowany in category Polski, 21.08.2020 >> ..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt