Jak jest długopis po angielski

Pobierz

Zaloguj się .Musisz przetłumaczyć "JEST DŁUGOPIS" z polskiego i użyć poprawnie w zdaniu?. Angielskie słowo "długopis kulkowy" (ballpoint) występuje w zestawach: angielski sprawdzian dział 1 i 2Tusz strasznie się rozmazuje, podobnie jak w przypadku długopisów żelowych itp. Jedyną opcją są zwykłe długopisy.. Szkoła - zapytaj eksperta (1537) Szkoła - zapytaj eksperta (1537) Wszystkie (1537) Język angielski (815) Język polski (371) Matematyka .Sign In.. 3.Jaki jest twój adres.. Przykładowe zdania: A jakiś długopis?. Dla dziecka.. Poniżej znajduje się wiele przetłumaczonych przykładowych zdań zawierających tłumaczenia "JEST DŁUGOPIS" - polskiego-angielski oraz wyszukiwarka tłumaczeń polskiego.. Poniżej znajduje się wiele przetłumaczonych przykładowych zdań zawierających tłumaczenia "WŁASNY DŁUGOPIS" - polskiego-angielski oraz wyszukiwarka tłumaczeń polskiego.Przestrzeń ta jest na tyle mała, że jeśli długopis nie jest używany, to siły kapilarne utrzymują tusz w środku.. Poniżej znajduje się wiele przetłumaczonych przykładowych zdań zawierających tłumaczenia "JEŚLI DŁUGOPIS" - polskiego-angielski oraz wyszukiwarka tłumaczeń polskiego.Musisz przetłumaczyć "WŁASNY DŁUGOPIS" z polskiego i użyć poprawnie w zdaniu?. Jest to dużo przyjemniejsze i ładniej wyglądają znaki.. kamwie.Musisz przetłumaczyć "JEŚLI DŁUGOPIS" z polskiego i użyć poprawnie w zdaniu?.

"długopis" po angielsku.

Wejdź, poznaj tłumaczenie słowa rodzaj długopisu i dodaj je do swoich fiszek.. Długopis- Pen.. długopis po angielsku zeszyt po angielsku ołówek po angielsku.. inne słowa na literę "R" robotnik po angielskuJak jest długopis ?. Zaczynamy!. plis nie mogę de go znaleźć w książce.. Pod koniec podpowiemy ci również, jak odpowiedzieć, gdy to ktoś dziękuje tobie.. długopis po angielsku długopis po hiszpańsku długopis po francusku długopis po hindi długopis po indonezyjsku długopis po włosku długopis po gruzińskuJak jest długopis kulkowy po angielsku?. Więc, niektórzy ludzie boją się tego, co ja robię, niektórzy myślą, że jestem mięczakiem jak Tony Soprano i w odpowiedzi, zamówiłem kuloodporną kieszonkę na dł[email protected] odpowiedział (a) 13.09.2011 o 13:29: Ołówek- Pencil.. Fiszkoteka, Twój sprawdzony słownik polsko - angielski!. Nie wiem, jaki ten długopis jest wspaniały, ale.. Jak jest "długopis" po angielsku: pen, ballpoint pen, ballpoint.. Glosbe wykorzystuje pliki cookies dla zapewnienia optymalnej obsługi Użytkownika.. ball-point pen; ballpoint pen; biro; pen; .. To jest długopis insulinowy, już załadowany.. admin pisze:Ting długopis mówiący opinie, Ting długopis mówiący recenzje, oceny Ting długopis mówiący .. Poniżej znajduje się wiele przetłumaczonych przykładowych zdań zawierających tłumaczenia "GDZIE JEST DŁUGOPIS" - polskiego-angielski oraz wyszukiwarka tłumaczeń polskiego.Zobacz 5 odpowiedzi na zadanie: Jak po angielsku będzie: Zdzichu ma długopis..

... pióro długopis po angielsku: 1. pen .

Dla mnie obojętne jest czym piszę po polsku czy angielsku, ale po chińsku to muszę pisać piórem.. Zabawki edukacyjne.. 02-19-2017, 01:05. ja tam wole długopis.. To jest długopis - Das er ist kuli ( długopis to też - Kugelschreiber ) Ten długopis jest brązowy - Dieser kuli er ist braun.. Jaki to jest długopis ?Jak powiedzieć po angielsku de zdania : 1.Na imię mu Jan.. Fiszkoteka, Twój sprawdzony słownik polsko - angielski!. Fiszkoteka, Twój sprawdzony słownik polsko - angielski!. Odchodzisz od kasy w supermarkecie.Więc, jak znajdziesz mój długopis, zadzwoń do mnie.. Fiszkoteka, Twój sprawdzony słownik polsko - amerykański angielski!. Piórnik- Pencil case.Musisz przetłumaczyć "GDZIE JEST DŁUGOPIS" z polskiego i użyć poprawnie w zdaniu?. Rozumiem!. 25 sposobów na powiedzenie dziękuję po angielsku Zwyczajne podziękowanie.. Wejdź, poznaj tłumaczenie słowa długopis i dodaj je do swoich fiszek.. Komunikat po angielsku; 26 komentarzy Wera pisze: 13 września, 2012 o 18:35 =) Odpowiedz.. Zabawki interaktywne.. długopis noun masculine + gramatyka narzędzie do pisania, w którym pisze się wymiennymi wkładami z atramentem lub żelem;Tłumaczenie słowa 'długopis' i wiele innych tłumaczeń na angielski - darmowy słownik polsko-angielski.Jak jest "długopisy" po angielsku?. Question from @Micha9087 - Gimnazjum - Język angielskiAug 20, 2021Czas w takim razie spojrzeć na 25 różnych sposobów na powiedzenie dziękuję po angielsku..

2.To nie jest długopis .

długopis po angielsku słownik polsko-angielski.. Wszystkie pytania; Sondy&Ankiety; Kategorie .. Zabawki.. To jest ołówek.. Pytania .. Sprawdź tłumaczenia słowa "długopisy" w słowniku polsko - angielski Glosbe.. Tłumaczenie w kontekście: Taki długopis za taką cenę to prawdziwa okazja.. beef, pork etc. oznaczają nazwy potraw mięsa angielsku meatballs pulpety.minced meat.Pisak (również: flamaster, mazak, marker) - jest to rodzaj długopisu, wewnątrz którego znajduje się porowaty rdzeń nasączony tuszem.odpowiedział (a) 12.09.2010 o 22:23.. Wejdź, poznaj tłumaczenie słowa pióro długopis i dodaj je do swoich fiszek.. more_vert Miałam zapadnięte płuco, ktoś rozciął moją klatkę piersiową, włożył tam długopis, aby zapobiec najgorszemu..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt