Pkp planowanie podróży

Pobierz

Święta Bożego Narodzenia już za dwa tygodnie, warto więc zaplanować teraz niezbędne świąteczne podróże.. PKP Intercity prezentuje rozkład jazdy na sezon 2020/2021.. Oficjalna wyszukiwarka połączeń kolejowych PKP wraz z możliwością zakupu biletu kolejowego onlineStrona internetowego serwisu korporacyjnego PKP S.A. (Polskie Koleje Państwowe Spółka Akcyjna)Wyszukiwarka połączeń PKS, aby znaleźć rozkłady jady PKS wystarczy wpisać nazwę miasta, z którego rozpoczynasz podróż oraz nazwę miasta docelowego, ustawić odpowiednie parametry, kliknąć Szukaj i gotowe.PKP Polskie Linie Kolejowe S.A. jest zarządcą narodowej sieci kolejowej.. W serwisie EuroPodróże znajdziesz bilety kolejowe w atrakcyjnych cenach oraz rozkład jazdy pociągów w Polsce i Europie.. Pociągi PKP Intercity w noc zmiany czasu na zimowy.. Wspólny bilet: PKP Intercity, PolRegio, PKP Szybka Kolej Miejska w Trójmieście.. Wpisz nazwę miejsca docelowego w pole "Miejsce docelowe" w formacie ulica miasto kraj.. Źródłem prezentowanych w serwisie danych dotyczących kursowania pociągów są informacje od przewoźników kolejowych.We would like to show you a description here but the site won't allow us.Centrum obsługi pasażera, portal dla podróżnych - aktualne połączenia, przydatne informacje, ciekawe miejsca, informacje dla niepełnosprawnych, mobilny rozkład PKP, SMS, WAP, pociągi on line.Witryna umożliwiająca wyszukiwanie połączeń kolejowych wszystkich przewoźników w Polsce oraz połączeń międzynarodowych, a ponadto: serwis informacyjny, informacje dla pasażerów, aplikacja mobilna, informacje o dworcach kolejowych.Planer podróży z dowolną liczbą przesiadek, między różnymi środkami transportu: autobus, bus, kolej, d2dSprawdź rozkład jazdy PKP i ceny biletów kolejowych..

Ważną funkcją jest planowanie podróży.

W trosce o bezpieczne i jak najsprawniejsze przejazdy przewoźnik zachęca do planowania ich z wyprzedzeniem i przypomina, że obecnie w pociągach PKP Intercity zajętych może być jednocześnie co najwyżej połowa miejsc siedzących.PKP Intercity przypomina, by wcześniej planować podróże na święta Bożego Narodzenia.. Wpisz nazwę miejsca, z którego rozpoczynasz podróż w pole "Wyjazd z" w formacie ulica miasto kraj.. Wyróżnienie to przyznano spółce za konsekwentne i skuteczne realizowanie Krajowego Programu Kolejowego poprzez poprawę ruchu kolejowego w aglomeracjach, podniesienie standardu podróży na trasach regionalnych oraz polepszenie warunków dla przewozu towarów.PKP Intercity jest przygotowane do obsługi pasażerów, którzy w okolicach 1 listopada zdecydują się podróżować po Polsce.. Do świąt Bożego Narodzenia pozostał mniej niż miesiąc, warto więc zaplanować niezbędne świąteczne wyjazdy odpowiednio wcześniej.. Zmiany wchodzą w życie w czerwcu i w grudniu.Wyszukiwarka połączeń PKP to internetowe narzędzie, które ułatwia odnalezienie interesującego nas połączenia kolejowego, a przy okazji ustalenie ceny biletów, ilości przesiadek i wiele .Sprawdzisz ceny biletów na pociągi PKP Intercity, Pendolino, TLK oraz innych przewoźników europejskich..

Planowanie podróży zgodne z preferencjami.

Wystarczy wskazać na mapie punkt jej rozpoczęcia i zakończenia, wpisać adresy lub nazwy przystanków oraz planowaną godzinę rozpoczęcia trasy.. Wyszukiwanie połączeń kolejowych.. Sprawdź rozkład przygotowany przez PKP Polskie Linie Kolejowe S.A.Plakatowy rozkład jazdy Informacja - Podstrona Plakatowy rozkład jazdy.Pociągi na mapie (wersja testowa) Informacja - Mapa prezentuje.Katalog stacji Informacja - Podstrona Katalog Stacji to alfabetyczna.Opóźnienia i utrudnienia Informacja - Opóźnienia i utrudnienia to.Nowe zasady podróżowania pociągami PKP Intercity.. Zmiany w kursowaniu pociągów PKP Intercity.. Naciśnij przycisk "Znajdź trasę" aby rozpocząć planowanie trasy.Pociągi na mapie (wersja testowa) Informacja - Mapa prezentuje lokalizacje stacji i przystanków, utrudnienia, trasy przejazdów oraz pozycję pociągów pasażerskich.. Wygodnie i bez dodatkowych opłat!. PKP Intercity przygotowuje się do obsługi pasażerów w tym okresie.pkp rozkład jazdy plan podróży: 1: 2: koleje polskie rozkład jazdy: 1: 3: twoja podróż: 1: 4: rozkład jazdy pkp portal podróżnych: 1: Wyświetlono 1 — 4 z 4 związanych słów kluczowych Eksport Monitorowanie Słowa kluczoweŁatwiejsze planowanie Zbiór informacji dotyczących udogodnień w składach PKP Intercity, formularz zamówienia asysty czy inne istotne dane niezbędne w planowaniu podróży osób z niepełnosprawnościami znajdą się w nowej, dedykowanej zakładce na stronie internetowej przewoźnika.Sprawdź aktualny rozkład jazdy PKP na trasie Lublin Główny - Zakopane i kup najtańszy bilet na to połączenie..

Wyszukiwarka wskaże środki transportu oraz minimalny czas przesiadki.Jeszcze dwa lata temu planowanie podróży na stronie rozklad-pkp.pl było całkiem wygodne.

Jeśli pasażer zdecyduje się kupić bilety w okresie od 20 do 14 dni przed planowaną podróżą, będzie mógł liczyć na 20% zniżki, a w okresie do 7 dni przed odjazdem pociągu - na 10%.Przy pomocy aplikacji można wyszukać nie tylko przystanki oraz linie.. Nasz podstawowy produkt to rozkład jazdy ułożony na zamówienie klienta - przewoźnika kolejowego, pasażerskiego bądź towarowego, sprzedawany na podstawie umowy w formie wyznaczonej trasy przejazdu.Instrukcja wyznaczania trasy.. Zmiany wchodzą w życie w czerwcu i w grudniu.. Serwis grupuje oferty największych przewoźników kolejowych, a bilety na pociąg online dostępne 24 godziny na .PKP Polskie Linie Kolejowe odebrały statuetkę Bursztyn Polskiej Gospodarki 2020.. Zakup biletu na co najmniej 14 dni przed podróżą .Promocja ta pozwala nabyć bilety ze zniżką w wysokości 30% w okresie od 30 do 21 dni przed terminem odjazdu pociągu.. Więcej połączeń w wakacyjnym rozkładzie jazdy PKP Intercity.. Wyszukiwarka znajdowała wszystkie połączenia, bez problemu mogłem je filtrować według wybranych przedziałów czasowych.. W KOLEO znajdziesz rozkład jazdy oraz ceny biletów wszystkich pociągów.Mapa Polski Targeo - 8 milionów adresów i najdokładniejsze trasy do celu - najdokładniejszy szukacz mapowy.Z udostępnioną przez przewoźnika aplikacją IC Moblie Navigator pasażer nie tylko planuje podróż, ale kontroluje jej przebieg.Na trasa.info możesz szczegółowo zaplanować swoją podróż..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt