Przeczytaj tekst i rozwiąż zadania was ist euer hobby

Pobierz

Przeczytaj tekst i rozwiąż zadania a, b i c. tu odpowiedziałem : Meine famillie besteht aus 5 personem.. Odpowiedź: Szyszek i sopli jest po 10 sztuk.Przeczytaj tekst i rozwiąż zadania: 1., 2. i 3.. Kwiecień.. Zapisz obliczenia i dokończ odpowiedź.. Posłuchaj nagrania 70 i przeczytaj dialogi - ćwicz.. Wykonaj zad.. Drzew nagie szczyty gnie wichrzyca1I zmiata kurz jak na święta.1 Przeczytaj poniższe zdania i zdecyduj, jaki czas został w nich użyty.. nowa era Luty 6/10 1 Przeczytaj tekst i znajdź informacje zgodne z jego treścią.. ️" Franciszka Dzumlazadanie na tłumaczenie fragmentów zwrotów Gramatyka: zadanie z luką, zadanie na porządkowanie elementów zdania Pisanie: dialog Kapitel 3 Meine Familie ist cool Lektion 1 Wir sind eine Familie Lektion 2 Wir sind Tierfreunde Lektion 3 Mein Beruf ist toll Lektion 4 Jetzt wird's praktisch Lektion 5 Meine Familie ist super Lektion 6Rozwiąż zadania docwiczenia.pl Kod: D73ZAP Rozwiąż zadania docwiczenia.pl .. zamieszkania i hobby oraz informowanie o tym, liczenie do 100 L5 nazywanie członków rodziny, rozmawianie o rodzinie L6 opowiadanie o rodzinie .. Mein Test s. 39 L1 Das ist meine Schule!Mama Julki ma 39 bombek.. Zadanie 1.Zadanie 12.. "Bardzo fajna apka, mi osobiście ułatwia życie przy odrabianiu zadania domowego Gdy mamy szczęście odpowiedzi przychodzą nawet w niecałe 10 minut!.

Przeczytaj tekst i rozwiąż zadanie 13. i 14.

3.Ćwiczenia wg NPP podręcznik Trends 1 Wyd.. Wpisz A, B lub C. Da2 Uzupełnij tekst.. A. z czerpaka i czarkifindest.. dla uczniów niewidomych.. 0 głosów.. Przedstawiamy bazę interaktywnych ćwiczeń online z języka niemieckiego.. Oblicz, ile otrzymał reszty.. Przeczytaj zadanie, następnie posłuchaj dialogu i zaznacz informacje zgodne z tekstem.. Mai, 2020Brainy 5 UNIT 1/ part 2 Połącz w pary.. Tekst w ramce opowiada A. o jedzeniu zupy.. Zadanie 10.. Wśród bombek jest 12 muchomorków, 7 bałwanków oraz szyszki i sople.. Przeczytaj tekst , napisz przykładowe 4 zdania do zeszytu , na podstawie zad 13.. Po uzupełnieniu informacji w tekście sprawdź z nagraniem poprawność wykonania zadania.. Nowe słówka: Po ciężkim dniu mamy ochotę odprężyć się i zrelaksować ("sich entspannen").POTRZEBUJĘ WASZEJ POMOCY, PROSZĘ!. Baza zawiera ponad 500 zestawów ćwiczeń (ponad 5000 zdań i przykładów) podzielonych na kategorie gramatyczne.. 1 odpowied .1.. Zadanie 11.. Napisz rozprawkę w której rozważysz jakie były przyczyny samotności wybranym przez ciebie bohaterów literackich, odwołaj się do lektury obowiązkowej i innego utworu literackiego.. Teraz potrzebuje odpowiedzi na 2 pytani PILNE bo na dziś daję naj !Und er hat ein zweites Hobby: Er macht gern nichts..

Zadanie 13.Przeczytaj tekst i rozwiąż zadania: 10., 11. i 12.

Zakreśl właściwą odpowiedź i napisz uzasadnienie użycia danego czasu w każdym ze zdań.. Na tej stronie możemy uczyć się razem i informacji zwrotnej.Nur Chemie findet sie langweilig.. B: Jeździć na rowerze.. Następnie z zimowego snu budzą się zawilce i przylaszczki, a w górach krokusy.. Obliczmy po ile jest szyszek i sopli.. /74 .Ćwiczenia online z gramatyki i słownictwa niemieckiego.. Zaznacz poprawną odpowiedź.. Odpowiedź: Ogrodnik otrzymał _____ zł reszty.. Ogrodnik kupił cztery opakowania nasion ogórków po 3,50 zł każde.. Kliknięcie na którekolwiek z zagadnień spowoduje dalsze rozwinięcie i prowadzi do ćwiczeń, dotyczących konkretnego zagadnienia gramatycznego.2.. Nowe słówka do zeszytu : zwischen - pomiędzy, es gibt - jest , znajduje się, der Unterricht- zajęcia , lekcje, jeden Tag - każdego dnia,unterrichten - nauczać, das Sprachlabor - klasa językowa .. Zakreśl literę A, B lub C. odpowiedź 19 listopada 2013 przez użytkownika ak23 (505,880).. Większość roślin wiosennych podlega ochronie, co oznacza, że nie wolno ich niszczyć.. z podanych odpowiedzi wybierz właściwą, zgodną z treścią tekstu.. Nie bój się dzielić, chociaż wciąż nie jest w porządku.. U żyj.. 15.06. napiszesz sprawdzian wiadomości z rozdz.6.. A: Grać w siatkówkę!. Klasa 5 Angielski Brainy 5 UNIT 1. wg Zspstrzaljo..

Przeczytaj wiersz i rozwiąż zadania 1. do 5. z rozwiązaniami .

B. o karmieniu głodnych.. 1 Where you live?zadanie dodane 27 września 2018 w Język polski przez użytkownika Domkaa [Szkoła podstawowa] | 14,518 wizyt.. Zapłacił za nie banknotem pięćdziesięciozłotowym.. Pierwszym zwiastunem wiosny wśród roślin jest przebiśnieg, który zakwita już w lutym.. 22.11.2021 o 15:08 rozwiązań: 0. natix398.Przykładowe zadania.. Zaznacz poprawną odpowiedź.. Sie heißt "Let's move", also so was wie "Bewegt euch".Przeczytaj tekst i rozwiąż zadania a, b i c.. Wykonaj co najmniej 3 zadania ze str. 82/83 zeszytu ćwiczeń.. z języka polskiego .. W zadaniach (8.1.-8.4.). Z jakich części składała się gliniana łyżka?. Dokończ zdanie.. Klasa 5 Angielski Brainy 6.. (0-4) Przeczytaj teksty..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt