Jak wstawić muzykę do prezentacji google

Pobierz

Dostęp do prezentacji Google, uzyskasz w ramach swojego konta lub po kliknięciu w ten link: KLIKNIJ.. Kliknij Wstaw Obraz.. Software Wtorek, 20 Październik 2020 08:54, Wpisany przez Jan Domański: Po co trzymać MP3 na smartfonie.Na dowolnym slajdzie prezentacji przechodzimy na zakładke Wstawianie, w sekcji Multimedia klikamy przycisk Dźwięk i wybieramy pozycję Dźwięk na moim komputerze.. Tam wybierz "Audio", włóż wcześniej taki, który jest w komputerze.. Ponieważ w tym przypadku chcemy zrobić animację z muzyką, wybieramy Prezentacja.Aby wstawić plik audio do Prezentacji Google, musisz mieć kopię tego pliku audio (często w formie MP3).. I voila, w zaledwie 5 krokach możesz wstawić muzykę lub dźwięk do PowerPointa, aby słuchać slajdów.. Wybieramy: "wstaw">Film.. Wpisz zapytanie w polu wyszukiwania w YouTube, które się pojawi.. Naciśnij Ctrl-V lub kliknij prawym przyciskiem myszy slajd i kliknij Wklej, aby wkleić link do slajdu.. Pliki audio z pewnością mogą mieć znaczenie, gdy prowadzisz prezentację, a korzystając z jednej z wymienionych powyżej metod, powinieneś być w stanie tworzyć własne pokazy slajdów o wiele ciekawsze do oglądania.Niestety, nie istnieje przycisk "Wstaw dźwięk", tak jak w przypadku filmów i obrazów - ale jest sposób, żeby to obejść.. Dysk: użyj obrazu zapisanego na Dysku Google.Zadanie: dodanie muzyki do prezentacji i ustawienie, żeby grała cały czas podczas wyświetlania całej prezentacji (w tle pokazu slajdów)..

Muzyka w prezentacji PowerPoint.

Następnie odszukujemy odpowiednio długiego utworu muzycznego na naszych komputerze i klikamy przycisk Wstaw .Swoje pliki możesz przesłać na Dysk Google, a potem je tam wyświetlać, udostępniać i edytować.. Jeśli używasz aplikacji komputerowej, może być konieczne wybranie opcji Udostępnij, zanim pojawi się ta opcja.. Można dodać dźwięk do jednego slajdu, automatycznie odtwarzać dźwięk po wyświetleniu slajdu albo odtwarzać muzykę w tle podczas całej prezentacji.Następnie przejdź do opcji "Multimedia" (znajdującej się w prawej górnej części ekranu, w poprzedniej sekcji).. Własna muzyka za darmo w chmurze YouTube Music.. Jak dodać swoje piosenki do Google?. Ta część zawiera szczegółowy przewodnik po wstawianiu różnych plików audio, takich jak głos, muzyka, efekt dźwiękowy, narracja i nie tylko, do Prezentacji Google.Na przykład wstawiając dźwięk do prezentacji … Google Prezentacje i … wszystko gra (w Google Meet) Jak wstawić dźwięk do prezentacji, następnie skonfigurować jego odtwarzanie i finalnie udostępnić go w formie prezentacji na lekcji podczas sesji Google Meet opowiem w filmie, do którego obejrzenia teraz zapraszam:Dodawanie obrazu do dokumentu lub prezentacji..

Jak dodać głos do prezentacji w Prezentacjach Google.

Możesz też wpisać tekst na slajdzie.. Do tematu usług .Aby dodać muzykę lub inny klip audio do pokazu slajdów, zaznacz odpowiedni slajd, a następnie kliknij pozycję Wstawianie > Dźwięk.. Ta metoda działa w przypadku każdego dźwięku, który masz fizyczną kopię na komputerze, w tym wypowiadanych słów lub muzyki.. Kliknij wideo z wybraną muzyką i naciśnij Wybierz opcję , aby umieścić ją na slajdzie.. Najłatwiejszym rozwiązaniem dla użytkowników, którzy chcą dodać muzykę do swojej prezentacji w Prezentacjach Google, jest dodanie filmu z YouTube.. 4.Z menu rozwijanego kliknij polecenie Kopiuj link do piosenki.. Spowoduje to dodanie filmu z YouTube bezpośrednio do prezentacji Prezentacji Google, ładując odtwarzacz wideo YouTube z opcjami odtwarzania.. dokumenty, zdjęcia, pliki dźwiękowe, filmy.Jak wstawić muzykę do prezentacji tylko do jednego slajdu?. Jeśli nie wiesz, jak dodać swój głos lub inne pliki audio do Prezentacji Google, zwróć uwagę na tę część.. Typy plików.. Dodaj film z YouTube Nie możesz dodawać plików audio do prezentacji Google, ale możesz dodawać […]Przejdź do prezentacji Prezentacji Google i wybierz slajd, do którego chcesz dodać muzykę..

Znajdź slajd, do którego chcesz dodać muzykę.

Aby to zrobić, naciśnij Utwórz układ z menu po lewej stronie.. Zaznacz tekst i naciśnij Ctrl-K, aby otworzyć okno dialogowe Wstaw łącze.Otwórz przeglądarkę internetową i przejdź do prezentacji utworzonej za pomocą Prezentacji Google.. Uruchom Prezentacje Google na swoim urządzeniu.. Na ekranie pojawi się pole wyszukiwania YouTube.. Gdy prześlesz plik na Dysk Google, zajmie on miejsce na Dysku, nawet jeśli prześlesz go do folderu należącego do kogoś innego.. Aby dodać muzykę do prezentacji, w zależności od wersji pakietu, należy wykonać poniższe .Jak dodać dźwięk do Prezentacji Google, co teraz?. Następnie stworzymy projekt.. Kliknij "Wstaw" i wybierz "Wideo".. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz głupich emotikonów, strzałek, czy skryptów w innym języku, możesz to osiągnąć, ręcznie wybierając kategorię, wpisując w pasku wyszukiwania .2.. Na komputerze otwórz plik w Dokumentach Google lub Prezentacjach Google.. Opcje nagrywania i modyfikowania dźwiękuJak dodać muzykę do filmu w CANVA - YouTube.. pojawia się okienko w którym mamy do wyboru kilka opcji: Możemy przeszukiwać zasoby Youtube bezpośrednio z poziomu prezentacji, bądź wkleić wcześniej skopiowany link (opcja: "Z URL-a).To jest tylko kilka kliknięć :)CR7.latwy.plJak wstawiać znaki specjalne do Dokumentów i Prezentacji Google Wstawianie symboli do pliku to prosty proces, który można wykonać na kilka sposobów..

Aby wstawić plik audio:Google Prezentacje - jak wstawić film.

Kliknij na zakładkę "Wstawianie" na górnym pasku.. Wybierz źródło obrazu.. Szukaj w internecie: wyszukaj obraz w internecie.. Prześlij z komputera: wstaw obraz zapisany na urządzeniu.. Program Power Point jest jednym ze składników pakietu Microsoft Office.. Znajdź i wybierz prezentację, do której chcesz dodać muzykę.Jak dodać muzykę do Prezentacji Google Aby jednak w pełni przykuć uwagę odbiorców, proste slajdy mogą nie wystarczyć.. Jeśli chcesz dodać muzykę do Prezentacji Google, musisz zamiast tego użyć filmu z YouTube lub Dysku Google albo linku do usługi przesyłania strumieniowego innej firmy.. W tym celu wystarczy wykonać następujące kroki: Otwórz PowerPointa i stwórz slajdy.. Nauczysz się również jak dobrać kolor ikony czy zapętlić dźwięk, poznasz również wszystkie inne ustawienia dźwięku w prezentacji Google.. Naciśnij na liście slajdów na ten, przy którym ma zostać odegrany dany dźwięk czy muzyka.. Google przeszuka Twój dysk w poszukiwaniu plików audio lub możesz przejść do zapisanego pliku na Dysku lub komputerze.. Skopiuj link do dźwięku, który chcesz dodać do prezentacji (może to być link z YouTube, bądź z serwisu streamingowego Spotify, Apple Music itp.) i wklej go do prezentacji (możesz go ukryć, jeśli chcesz).Dowiesz się z niego, jak do prezentacji Google dodać dźwięk lub muzykę.. Po rozpoczęciu odtwarzania wideo będzie kontynuowane, aż .Możesz przeszukiwać YouTube z poziomu Prezentacji Google za pomocą "wstawiania" polecenie wideo "1.. Urozmaicenie prezentacji Prezentacji Google dzięki dodaniu dźwięku z pewnością znacznie przyczyni się do tego, że będzie ona bardziej niezapomniana dla Twoich widzów.Wróć do prezentacji Google Slide i kliknij slajd, do którego chcesz dodać muzykę..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt