Napisz po niemiecku o swoim hobby

Pobierz

Podane wyrażenia pozwalają nam nie tylko na naukę podstawowych słówek z tego zakresu, ale od razu pokazują również ich przykładowe wykorzystanie w zdaniu.CV po niemiecku, czyli Lebenslauf, musi zawierać niemieckie zwroty charakterystyczne dla tego dokumentu, zapisane bez błędów językowych i w sposób czytelny dla rekrutera.Jeśli szukasz wskazówek, jak napisać życiorys po niemiecku, to jesteś we właściwym miejscu.. Polish Dotknij pola Password (Hasło) i wpisz swoje hasło dostępu do usługi Windows Live.. Aby opowiedzieć o swoich zainteresowaniach możemy zastosować poniższe wyrażenia: am Sportwettkampf teilnehmen - brać udział .. "Opowiadanie o swoich zainteresowaniach po niemiecku" to tytuł drugiego odcinka podcastu z serii "5 Minuten Deutsch".. Pamiętaj m.in. o tym, by w danych osobowych dodać informacje odnośnie narodowości czy stanu cywilnego.. prosze was!. Przydatność 65% Hobby.. Opisz w liście swoje przyjęcie urodzinowe / Beschreibe dein Geburtstagsfest.. Pomocy !. Jakie masz obowiązki w domu (krótkie) / deine Hauspflichten.. Dowiemy się z niej jak zapytać o czyjeś hobby oraz w jaki sposób opowiedzieć o swoim ulubionym sposobie spędzania wolnego czasu.Proste zdania i frazy w języku niemieckim, które tworzą przykładowy opis kolegi/przyjaciela.. 2011-05-04 19:24:02; Opisz swoje hobby w pięciu zdaniach, oczywiście dodaje do naj 2011-04-28 20:26:54; opisz w min.7 zdaniach wydarzeie przemienienia na gorze tabor 2011-01-27 15:31:43"Opowiadanie o swoich zainteresowaniach - Ćwiczenia" to kontynuacja nauki prostych wyrażeń, za pomocą których opowiesz o swoim hobby..

Napisz po niemiecku o swoim hobby.

Nie masz jednak pewności, czy udało Ci się prawidłowo powtórzyć wszystkie wyrażenia?dzisiaj już trzecia część Opowiadanie o sobie po niemiecku, a konkretnie - Hobby, zainteresowania.Przypominam wszystkim opiekunkom oraz opiekunom osób starszych przygotowującym się do rozmowy kwalifikacyjnej czy też telefonicznego testu z języka niemieckiego, że ten temat na pewno zostanie tam poruszony.Hobby po niemiecku.. Czyli masz jakiś surowiec fizyczny, wykonujesz jakąś czynność i tworzysz coś nowego.. To pytanie ma już najlepszą odpowiedź, jeśli znasz lepszą możesz ją dodaćOdpowiedź na ogłoszenie o pracy jako au pair / Bewerbung als Au-Pair-Mädchen.. ulozcie z 12 zdan na temat jakiegos hobby-nie wiem.rusowanie,gra na instrumentach.no nie wiem.moze byc nawet zbieranie gazet albo co.byle temat byl taki by mozna bylo napisac na niego z 12 zdanek.Piszcie po polsku i tlumaczcie na niemiecki prosze:DElementy składające się na list nieformalny do przyjaciela lub kolegi po niemiecku.. Jeżeli chcesz nauczyć się podstaw języka niemieckiego, to ten podcast jest właśnie dla Ciebie.Napisz krótke opowiadanie o sobie - jakie masz hobby gdzie mieszkasz jak sie Przedmiot: Język niemiecki / Gimnazjum: 3 rozwiązania: autor: asiek12317 20.10.2010 (17:47) opisz siebie i swoje hobby gluwnie hobby moje imie damian 14 lat hobby Przedmiot: Język niemiecki / Gimnazjum: 1 rozwiązanie: autor: damianb14 21.10.2010 (17:06)Das Hobby - hobby Tematem dzisiejszej lekcji będą zainteresowania i czas wolny..

Zainteresowania po niemiecku.

lubie grać w piłek choć mi to nie za dobrze wychodzi pomżecie opoweiadanie Ostatnia data uzupełnienia pytania: 2013-04-21 10:03:34. jak tak to np. 1. fotografieren- fotografować 2.basketball spielen- grać w koszykówkę 3.volleyball spielen- grać w siatkówkę 4.fussball spielen- grac w piłke nożną 5.malen- malowac 7. singen- śpiewać 8.laufen- biegać 9.lesen- czytać 10. spiele klavier- grac na pianinie 11. reiten - jazda konno 12. tenis spielen- grac w tenisa 13. schwimmen- pływać .Opowiesz o swoim hobby po niemiecku ?. Ich treibe Volleyball ( albo inny sport ) .Zadanie: napisz o swoim hobby w czasie przeszłym po niemiecku .. Z kolei pisząc o edukacji postaraj się dodać średnią ocen z danego etapu.Napisz 10 zdań o mojm hobby jest to piłka nożna .. ;P. ewelina321110; 2.12.2009 meine hobbys ist i piszesz jakie hobby Teresa; 2.12.2009 Mein Hobby ist Sport .. (5-6 zdań) Moim hobby jest taniec :)Hobby po niemiecku z wymową Wyrażanie swoich zainteresowań w języku niemieckim to bardzo ważna umiejętność..

Zainteresowania po niemiecku Hobby po niemiecku.

2012-03-04 20:33:32 Co moge opisać o swoim hobby rysowaniu 2014-06-11 09:47:01 Zaraź mnie swoim największym hobby .. Znasz już drugi odcinek podcastu "5 MINUTEN DEUTSCH" - Opowiadanie o swoich zainteresowaniach po niemiecku.. 25 pkt za rozwiązanie + 13 pkt za najlepsze rozwiązanie - 31.1.2017 (15:29) - przydatność: 80% - głosów: 10Napisz o swoim hobby [mozecie wymysleć] po niemiecku minimu - rozwiązanie zadania.. Wstęp - pierwsze zdanie, na ogół odnoszące się do poprzedniego listu.Aby napisać CV po niemiecku nie wystarczy przetłumaczyć polskiego życiorysu.. bab.la nie jest odpowiedzialne za ich brzmienie.. Napisano 22-10-2005 14:38, przez pruszkowianka.. Carving - czyli wycinanie z owoców i warzyw.Przykład opisu mieszkania po niemiecku z tłumaczeniem Opis mieszkania po niemiecku - wzór.. Witam Cię i zapraszam do nauki niemieckiego przez 5 minut z PODCASTEM "5 MINUTEN DEUTSCH", czyli 5 minut z językiem niemieckim.. (Moje hobby to sport) 5 pkt za rozwiązanie + 3 pkt za najlepsze rozwiązanie - 18.2.2015 (20:34) - przydatność: 25% - głosów: 7Zobacz 1 odpowiedź na zadanie: Napisz po niemiecku swoje hobby..

Napisz o swoim hobby [mozecie wymysleć] po niemiecku minimum 10 zdań.

Opis dnia (krótkie) / mein Tagesablauf.Twórcze hobby z fizycznym rezultatem - chodzi mi o te zajęcia, które po angielsku ładnie określa słowo "crafts".. Cześć!. to dla mnie bardzo wazne!. Nasz przewodnik podpowie Ci, na co zwrócić uwagę, pisząc niemieckie CV.czym różni się CV po niemiecku od polskiego CV; co musisz dodać, a co usunąć z CV po niemiecku; jak napisać CV po niemiecku, aby dostać zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną; jak powinien wyglądać życiorys po niemiecku.. Jest to wypowiedź, którą kierujemy w formie elektronicznej, którą dobrze znamy, a więc ma charakter prywatny.Dodaj swoje zadanie domowe za darmo .. hobby po niemiecku.. Zwrot grzecznościowy - krótkie, nieoficjalne przywitanie adresata.. Lieber Tom, 2..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt