Przeczytaj tekst i przetłumacz go na język niemiecki

Pobierz

5 str.94 i przyporządkuj ilustracje do odpowiednich części tekstu 2.. Pije się do tego herbatę lub wodę mineralną.. W dolnym polu natychmiast pojawia się żądane tłumaczenie, które następnie możesz zaznaczyć, skopiować i użyć do swoich potrzeb.. Sie sind und sauber.Przetłumacz zdania na język niemiecki tylko bardzo prosze nie translatorem !. Jeżeli jest ładna pogoda jedziemy nad jezioro.. Przeczytaj tekst.. Możesz przetłumaczyć stronę za pomocą Tłumacza Google.. ), tak aby otrzymać logiczne i gramatycznie poprawne zdania.. Dokładne tłumaczenia dla użytkowników indywidualnych i zespołów.. 7 szkoły podstawowej.. Wykonaj pisemnie ćw.. Tłumaczenie tekstu na język niemiecki:In Deutschland Odpowiedź na zadanie z Deutschtour FIT 7.. Zakres materiału: Typowe symbole i zwyczaje wielkanocne.. Przeczytaj zad.. Pracuj ze słownikiem.. Do każdego akapitu (3.1.-3.3.). Zadanie 7.. Przeczytaj tekst i zaproponuj do niego odpowiedni tytuł 2.. Wstaję o 7.00 i biorę prysznic.. Wykonaj zadania w zeszycie ćwiczeń: zadanie 5, 6 i 7 na stronie 33.Przeczytaj tekst z podręcznika na str. 90.. Przeczytaj tekst "Ein richtiger Sportfan.". Przeczytaj ponownie tekst.. - Uzupełnij tekst!. Ułóż 5 pytań do tekstu z ćw.. Moi rodzice robią zakupy.Natychmiast tłumacz teksty i całe dokumenty.. Autor: ~olafus6954 Dodano: 18.2.2021 (16:30) Pomożecie mi z niemca?. Przetłumacz nowe słowa z pomocą słownika na końcu podręcznika..

Przeczytaj tekst i przetłumacz go na język niemiecki.

Zarejestruj.. - Przeczytaj!. Koło języka niemieckiego Temat: Ostern.. Naucz się tych słówek wraz z tłumaczeniem.. Przeczytaj powyższy tekst.. Zgłoś nadużycie.Bezpłatna usługa Google szybko przetłumaczy słowa, zwroty i strony internetowe z polskiego na ponad 100 innych języków i odwrotnie.. 2.Język niemiecki - karta rozwiązań zadań Strona 2 z 4 GN-R1 Poniżej zapisz rozwiązanie zadania 7.. Czytaj dalej!. (poniedziałek) .. Przetłumacz zdania na język niemiecki: Jadę pociągiem - Ich fahre mit dem Zug; Lecę samolotem - Ich fliege mit dem Flugzeug .Zad.. Książki.. GroupDocs Translation tłumaczy dostarczony tekst Niemiecki na tekst język angielski, który można zapisać, edytować lub przeszukiwać.Język niemiecki reprezentuje typ fleksyjny przy stosunkowo ubogiej deklinacji rzeczownika (do oznaczania liczby i przypadka służy przede wszystkim rodzajnik).Bogata jest natomiast odmiana czasownika.. Do zobaczenia , pozdrawiam i życzę zdrowia Beata PerygaPrzetłumacz na język niemiecki podane w nawiasach fragmenty tak, aby otrzymać logiczne i gramatycznie poprawne zdania.. Zapisz treść tekstu do zeszytu i przetłumacz na j. polski .. W każdą lukę można wpisać maksymalnie pięć wyrazów.Przetłumacz podane w nawiasach fragmenty na język niemiecki, tak aby otrzymać logiczne i gramatycznie poprawne zdania..

(laufen) V. Przetłumacz na język niemiecki!

(wg książki J. Bladowskiej) Test.Serwis Opentran daje możliwość wykonania darmowego tłumaczenia strony z niemieckiego na polski w trybie online.. Translator.eu tłumaczy na raz 1000 znaków tekstu (tekst .Przetłumacz tekst na język niemiecki.. (0-5) Przetłumacz na język niemiecki f ragmenty podane w nawiasach, tak aby otrzymać zdania logiczne i gramatycznie poprawne.. Tłumaczenie i słownictwo z nauką angielskiego języka.. Przepisz do zeszytu dowolny fragment tekstu i przetłumacz go na język polski.. Pamiętaj: rzeczowniki mają rodzajniki!. Do odmiennych części mowy w języku niemieckim zaliczają się ponadto przymiotnik oraz niektóre rodzaje liczebników i zaimków.Pobierz tę aplikację ze sklepu Microsoft Store dla Windows 10.. Publikacje nauczycieli .Przetłumacz swój tekst z Niemiecki na język angielski całkowicie bezpłatnie na dowolnym systemie operacyjnym i platformie.. Zadanie nie jest na ocenę, więc proszę mi go nie odsyłać.. 1/115 (napisz w zeszycie tematy tekstu w kolejności, w której pojawiają się one w tekście.. Przedmiot.. Odróbcie zadanie domowe!. (0-3) Przeczytaj tekst.. Wyszukaj w Internecie informacje o zwyczajach wielkanocnych w krajach1.. Wymagana jest pełna poprawność ortograficzna wpisywanych fragmentów.. Przetłumacz go ustnie na język polski.. Przeczytaj książkę!. Aplikacja do tłumaczenia GroupDocs umożliwia łatwe tłumaczenie tekstu..

- Przetłumacz na język niemiecki!

(2,5 pkt) Przetłumacz na język niemiecki podane w nawiasach fragmenty, tak aby otrzymać logiczne i gramatycznie poprawne zdania.. Wpisz odpowiednie litery obok numeru każdego akapitu.Egzamin maturalny z języka niemieckiego Poziom rozszerzony - część I MJN_1R Strona 3 z 7 Zadanie 2.. )Proszę w podręczniku przeczytać teksty (zadanie 6. str. 68) i przyporządkować zdania 1-12 podanym osobom.. dopasuj właściwy nagłówek (A-D).. Następnie przyporządkuj każdej wypowiedzi właściwe tytuły i zapisz je w zeszycie.. Odpowiedz na pytania.. zadanie 9, strona 71.. Przetłumacz zdania na j. niemiecki z zadania 8 na stronie 47 i zapisz je w zeszycie, a następnie prześlij do sprawdzenia.. Mam 6 lekcji i klasówkę z matematyki.. Nie jem śniadania i idę szybko do szkoły.. Proponuję Wam dzisiaj, jako utrwalenie czasu Przeszłego Perfekt, obejrzenie filmiku w formie wykładu.1.. Aby przetłumaczyć witrynę z języka niemieckiego na język polski, wprowadź adres strony witryny w formularzu i kliknij przetłumacz.Przetłumacz na język niemiecki podane w nawiasach fragmenty zdań (9.1.-9.4.. 3.2.- Czytajcie proszę tekst!. - Przetłumacz na język polski!. Powodzenia!. - Uzupełnij "luki"!1.. Wymagana jest pełna poprawność ortograficzna wpisywanych fragmentów zdań.. Popołudniu oglądam telewizję i gram na komp..

przeczytaj tekst i odpowiedz na pytania Test.

Bądźcie grzeczni!. Język niemiecki.Wybieramy języki, z którymi translator ma pracować.. Nieznane słowa proszę sprawdzić w słowniku (np. pl.pons.com) i zapisać wraz z tłumaczeniem do zeszytu.. Zapisz notatkę w zeszycie:Materiał zawiera ćwiczenia utrwalające tryb rozkazujący w języku niemieckim.. 1/108 i zapisz je w zeszycie.. Wróć o 6 godzinie!. Zdecyduj, czy poniższe zdania są.. (gdzie można go spotkać,co je , .W podręczniku na str 35 zapoznaj się z zadaniem 7 .. Szukaj publikacji.. Moja mama robi śniadanie.. W Niemczech jada się na kolację ciemny chleb, szynkę, kiełbasę i sałatkę z pomidorami i ogórkami.. Uwaga: w każdą lukę możesz wybrać maksymalnie cztery wyrazy.Język niemiecki.. Uwaga!1.. Powtórzcie jeszcze raz!. Wymowę można sprawdzić klikając na ikonkę głośniczka.. ;)) Jestem bardzo słaba z niemca .. potrzebuję Waszej pomocy.. Schweine kennt jader.. Wracam do domu o 15.00 i odrabiam lekcje.. Zapisz w zeszycie nowe słownictwo z tekstu i korzystając ze słownika przetłumacz na język polski.. 1/108 Przeczytaj tekst o problemach nastolatków.. Mój tata jedzie szybko do pracy.. Codziennie miliony ludzi tłumaczą za pomocą DeepL.Niemiecki.. Poziom rozszerzony Próbny Egzamin Gimnazjalny z OPERONEM i Gazetą Wyborczą 4 Rozumienie tekstów pisanych Zadanie 3. wg Autyzmsorw.. Wykonaj ćwiczenia 19,20 21 str. 59 w zeszycie ćwiczeń.. Przeczytaj tekst i uzupełnij go właściwymi wyrazami podanymi poniżej.. wg Stokrotka666.. Wymagana jest pełna poprawność ortograficzna wpisywanych fragmentów zdań.. Wymagana jest pełna poprawność ortograficzna wpisywanych fragmentów zdań.. Przetłumacz tekst.. Zaloguj.. Odpowiedz na pytania..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt