Wierszyk na imieniny dla księdza proboszcza

Pobierz

Szczęść Boże!. Z Bogiem!. Księże Proboszczu w dniu Twoich imienin.. Do życzeń dołączamy naszą modlitwę.. Niech Chrystus, który wybrał Cię na swojego sługę, umocni Cię w powołaniu i głoszeniu jego Słowa.. Moderator: Soul33 .Sep 12, 2020Co ciekawe, ten zwyczaj wcale nie jest popularny na całym świecie.. Innym okresem, kiedy życzenia dla Księdza są tematem popularnym jest oczywiście Wielki Czwartek.. Życzymy, aby Pan Bóg obdarzył dobrym zdrowiem, a Matka Boża Różańcowa otaczała ks. Księże Proboszczu w dniu Twoich imieninWszystko, co Ksiądz robi, niech czyni z młodzieńczą pasją.. Wszystkiego, co najlepsze.. Proboszcza Tekst życzeń w formie wierszowanej dla Księdza Proboszcza z okazji imienin dla dzieci w wieku przedszkolnym.. Nie wypada na przykład zwracać się do księdza po imieniu, nawet przy tak wyjątkowej okazji ani dedykować mu żartobliwych wierszyków.. Dlatego jeśli tylko wiesz, kiedy świętuje ktoś z twojej parafii, np. Ksiądz Proboszcz, złożenie życzeń zostanie dobrze odebrane.. Drogi księże Proboszczu w imieniu wszystkich dzieci z naszej parafii, pragnę podziękować Tobie za Twoją służbę w kościele, za to, że jak Dobry Pasterz prowadzisz nas do Pana Jezusa.Jun 12, 2022Jun 12, 2022Wszystkiego co najlepsze.. Proboszcza swoją macierzyńską opieką i wypraszała na każdy dzień potrzebne łaski w posłudze kapłańskiej.Jun 9, 2022Słaby Świetny..

Jun 7, 2021życzenia imieninowe dla księdza proboszcza.

Wielebny Księże, z okazji Księdza urodzin - wytrwałości, spokoju i pogody ducha.. Cieszy się światem i spotykanymi ludźmi, a Księdza serce niech przepełnia miłość, którą podzieli się z potrzebującymi.. Kategoria: Imieniny.Wielebny Księże, w dniu Księdza imienin życzymy radości z pełnionej posługi kapłańskiej, podążania drogą Bożą ku świętości, obfitości łask Bożych od naszego Pana i błogosławieństw na każdy dzień życia.. Niech Duch Święty opromienia swym światłem każdy dzień Twojej kapłańskiej posługi, Jezus niech zawsze będzie Twoim Przyjacielem, a Maryja niech przygarnia Cię do swego serca.. W imieniu całej wspólnoty różańcowej z naszej parafii pragniemy złożyć na ręce kapłańskie jak najserdeczniejsze życzenia imieninowe.. życzymy radości z pełnionej posługi kapłańskiej, podążania drogą bożą ku świętości, obfitości łask Bożych od naszego Pana.. Przede wszystkim Światła tak Silnego i Jasnego, aby Wam drodzy, młodzi księża nikt nie przysłonił i nic nie przysłoniło.. Podane są również propozycje piosenek na tę okazję.. Niech twoja praca przynosi obfite owoce i jednoczy ludzi w jedną Chrystusową owczarnię.. Samych pogodnych dni!.

Życzenia dla księdza.

Formułkę "Sto lat" również zostawmy raczej na urodziny znajomych.. Wieleby Księże, w dniu Księdza imienin życzymy radości z pełnionej posługi kapłańskiej, podążania drogą Bożą ku świętości, obfitości łask Bożych od naszego Pana i błogosławieństw na każdy dzień życia.. Przyjmij, Czcigodny Księże, Te słowa ciepłe i szczere, W dniu Twoich imienin Niech Bóg da Ci łask wiele.Niech wzmacnia powołanie, Osłania, kiedy trzeba I prostą, pewną drogą Prowadzi Cię do nieba.Śpiewaj sercem kapłańskim Radosne dziękczynienie: Za służbę Chrystusowi,A sikorki i wróble, które karmi nasz ksiądz proboszcz, dzisiaj śpiewają wyjątkowo pięknie.. Życzenia na bierzmowanie podziękowanie dla księdza za przygotowanie do bierzmowaniaDrogi księże z okazji imienin pragniemy złożyć bardzo serdeczne życzenia obfitych Bożych łask oraz samych radosnych chwil!. Oby nigdy nie zgasł w Was apostolski i prorocki niepokój, który będzie oczyszczał Wasze i nasze sumienia.i obdarzy Cię swoim błogosławieństwem..

Najpiękniejsze życzenia ...Życzenia urodzinowe dla księdza.

Z okazji imienin życzymy Wielebnemu Księdzu wytrwałości, spokoju, pogody ducha,Życzenia dla Ks. Zdrowia i wszelkiego szczęścia.. Życzenia imieninowe dla księdza - DniWolne.pl.Wierszyk okolicznościowy na imieniny księdza proboszcza.. Szczęść Boże!. i błogosławieństwa na każdy dzień życia.. Twórczość dla dzieci; URL.. Niech Duch Święty opromienia swym światłem każdy dzień Twojej kapłańskiej.Życzenia imieninowe dla Księdza - Drogi księże z okazji imienin; Życzenia na imieniny dla Księdza Proboszcza - Księże Proboszczu w dniu Twoich imienin; Oficjalne życzenia imieninowe - Odwagi i sił, by porywać się na cele i zmiany,Szczęść Boże!. Niech Was Bóg Jedyny prowadzi!. Zdrowia i wszelkiego szczęścia.. Dodany 02-06-2016 przez: sylwia_p .. Życzenia imieninowe składamy sobie w Polsce oraz np. w Grecji, Bułgarii, Czechach czy w Szwecji.. Drogi Księże Proboszczu, Z okazji imienin składamy życzenia, które płyną prosto z serca: Dużo wiary i zaangażowania w życie kościoła i parafii, Wytrwałości i cierpliwości, Pozostania w głębokiej przyjaźni z Panem Bogiem - Królem Wszechświata.Czcigodny Księże Proboszczu.. Przede wszystkim zaś Światła tak Silnego i Jasnego, aby Go Księdzu nikt i nic nie przysłoniło.. Jako wspólnota Kościoła Katolickiego pragniemy złożyć serdeczne życzenia urodzinowe: wielu łask Bożych, pogody ducha i siły w pełnieniu swej posługi..

W ...Możesz też zobaczyć śmieszne życzenia na urodziny dla księdza.

Szczęść Boże!Życzenia urodzinowe dla księdza proboszcza Ks. Imię Błogosławieństwa Bożego i łask Ducha Św. na każdą chwilę, sił na niełatwej, ale pięknej drodze życia, radości, nadziei i miłości Bożej-by trwały nadal, rozpromieniając serce osób, które tego szukają-a trudno im znaleźć, cierpliwości do nas forumowiczów i napotykanych ludzi.Składając życzenia księdzu, powinniśmy pamiętać o jego szczególnej pozycji i przynależnej jej estymie, która niejako z góry wyklucza nadmierną poufałość.. Niech pielęgnuje Ksiądz w sobie uśmiech, nie zatraca nigdy poczucia humoru.. Szczególnie dziś pamiętać będziemy o Tobie w swoich .Życzenia z okazji Imienin Księdza Proboszcza.. Drogi księże, W dniu Twoich urodzin ślemy bukiet najserdeczniejszych życzeń.. Stara się słuchać bardziej Boga niż ludzi, a On pokaże Księdzu PrawdęŻyczenia imieninowe dla księdza.. Pobrano 2 Życzenia / wierszyki Życzenia dl Ks. Prymicjantażyczenia dla księdza z okazji imienin Życzenia dla księdza Drogi Księże, Z okazji imienin dużo zdrowia, radości i uśmiechu, Niech wiara staje się coraz bardziej gorliwa, A głoszone słowo coraz głębiej wpada do serc wiernych.. Życzymy pogody ducha, zdrowia i radości każdego dnia.. W końcu Ksiądz, tak jak każdy człowiek, również obchodzi imieniny czy urodziny!.


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt