Sprawozdanie wychowawcy klasy(1 szkoły podstawowej chomikuj)

Pobierz

Sprawozdanie z realizacji zajęć dodatkowych w I półroczu 2018/2019 r. Uchwała Rady .SPRAWOZDANIE WYCHOWAWCY KLASY III "b" ZA ROK SZKOLNY 2008/2009 (klasy II "b" Szkoły Podstawowej im.. Ilość uczniów1.. Program został zrealizowany z godnie z podstawą .. Sprawozdanie z działalności Samorządu Uczniowskiego w I półroczu roku szkolnego 2018/2019.. Propozycja o nie klasyfikowaniu uczniów do klasy III ……………………………………….. Zawiera następujące sekcje: Uczniów, którzy nie będą klasyfikowani.. ( nazwisko i imię ucznia, przyczyna).. Pracują w średnim i wolnym tempie, chętnie wykonując poszczególne .Sprawozdanie wychowawcy klasy II za pierwszy semestr roku szkolnego 2011/2012 Klasa II liczy 8 uczniów, w tym 2 dziewczynki i 6 chłopców.. Zespól klasowy jest zróżnicowany pod względem emocjonalnym, intelektualnym oraz aktywnością i motywacją do nauki.. Są zawsze przygotowani do lekcji i mają odrobione prace domowe.SPRAWOZDANIE Z DZIAŁALNOŚCI WYCHOWAWCZEJ w I semestrze.. Uczennica ………………… ma opinię z Uczniowie wyróżnieniMateriały na radę podsumowującą.. Uczniów wyróżnionych.Szkoła Podstawowa nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi Kontakt.. Arkusz pracy nauczyciela.. Frekwencja 92,86 Informacja o realizacji programu nauczania Program został zrealizowany z godnie z podstawą programową.. 4.Sprawozdanie z pracy dydaktycznej klasa I"b" I semestr, rok szkolny 2014/2015..

Sprawozdanie nauczyciela wychowawcy.

Klasa III liczy 10 uczniów.. Spędzają wspólnie czas na przerwach, .Plik SPRAWOZDANIE WYCHOWAWCY KLASY.doc na koncie użytkownika polski_sp • folder Praca wychowawcy • Data dodania: 10 wrz 2009 .. gen. Józefa Bema w Bemowie Piskim) Klasa III "b" Wychowawca klasy: Agnieszka Piontek-Prusinowska.. Uczniowie klasy VI osiągnęli w tym semestrze bardzo dobre wyniki w nauce, gdyż średnia ocen wynosi 4,0.. Sprawozdanie zespołu wychowawczego.. Sprawozdanie z zajęć korekcyjno-kompensacyjnych.. Klasa I a Klasa I a jest zespołem koleżeńskim, zgranym, z przewagą energicznych, żywiołowych chłopców, którzy dominują w klasie.. Ile jest uczniów w klasie (ilu chłopców i ile dziewczynek)?. Klasa I liczy dziewięcioro dzieci w tym 4 dziewczynki i 5 chłopców.. Sprawozdanie logopedy.. Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.. Frekwencja 92,86.. Dziewczynki zaś są bardzo miłe, sympatyczne, kulturalne, zawsze służą pomocą i dobrą radą.. SekretariatWychowawca:Marta Klich.. 3. Ilu uczniów jest z orzeczeniami i opiniami?. Jest zespołem zgranym, aktywnym i zdyscyplinowanym.. Klasa I "b" liczy 14 uczniów 4-dziewczynki i 10 chłopców.Sprawozdanie z pracy dydaktyczno-wychowawczej za I półrocze roku szkolnego 2019/2020 nauczyciela wspomagającego dla uczennicy klasy 1 szkoły podstawowej.Sprawozdanie z pracy dydaktyczno - wychowawczej - w klasie III-..

Sprawozdanie wychowawcy klasy za I półrocze roku szkolnego 2018/2019 - szkoła podstawowa.

(15) 811-99-48 ul. Jana Pawła II 2 /klasy 0-II .Półroczne podsumowanie nadzoru pedagogicznego w szkole.. Szkolna 1 /klasy II-VIII/ tel.. Plik sprawozdanie wychowawcy z klasyfikacji klasy za pierwszy okres roku szkolnego.doc na koncie użytkownika Karol66 • folder Dokumenty • Data dodania: 23 sty 2013SPRAWOZDANIE WYCHOWAWCY KLASY.doc - edukacja wczesnoszkolna - dokumenty szkolne - Dorotes36 - Chomikuj.pl.. Klasa liczy 15 uczniów w tym 7 chłopców i 8 dziewczynek.. 1.sprawozdanie wychowawcy klasy doc. 2.sprawozadnie z działalności Samorządu Uczniowskiego doc. 3.sprawozdanie wychowawcy oddziału przedszkolnego doc. 4.sprawozdanie z działalności Szkolnego Koła PCK / koordynatora wychowania zdrowotnego doc docWychowawca klasy: Agnieszka Piontek-Prusinowska Ilość uczniów1.. Uczniowie klasy lubią się i współpracują ze sobą na co dzień w czasie zajęć w grupach, parach.. Dzieci w większości są zdyscyplinowane na zajęciach i aktywne.. 21 Sty 2010, 16:09.. Uczniowie chętnie uczestniczą w zajęciach, sumiennie wykonują swoje obowiązki.. Plik SPRAWOZDANIE WYCHOWAWCY KLASY.doc na koncie użytkownika Dorotes36 • folder edukacja wczesnoszkolna • Data dodania: 16 gru 2012.Plik SPRAWOZDANIE WYCHOWAWCY KLASY(1).doc na koncie użytkownika elzbietaswistak • folder zachomikowane • Data dodania: 27 kwi 2010 Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.Sprawozdanie wychowawcy klasy z pierwszego półrocza..

Należy zwrócić uwagę, że sprawozdanie to jest bogate i rozbudowane.

rok szkolny: klasa: wychowawca: UCZNIOWIE LICZBA % UCZNIÓW Zapisani Klasyfikowani Niesklasyfikowani Posiadający opinię PPP o dostosowaniu wymagań edukacyjnych Posiadających orzeczenie PPP o dysleksji, dysortografii, dysgrafii Posiadający orzeczenie PPP o kształceniu specjalnym Objętych nauczaniem indywidualnymFormularze sprawozdań na koniec semestru/roku szkolnego.. Jaka była frekwencja uczniów na lekcjach i zajęciach dodatkowych?. W grupie jest ośmioro siedmiolatków tj. .oraz sześcioletnia.. Na tak dobre wyniki ma oczywiście wpływ dobra frekwencja, która wyniosła 94,9%.INFORMACJE STATYSTYCZNE .. Średnia frekwencja wyniosła: Informacja o realizacji programu nauczania: program jest realizowany z godnie z podstawą programową..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt