Uzupełnij wyrażenia wyrazami z ramki zapisz odpowiedzi w zeszycie

Pobierz

Potem uzupełnij zdania.. Przepisz .Napisz w zeszycie następujące nagłówki: Name (imię), Height (wzrost), Hair (włosy), Eyes (kolor oczu), Good at (w czym ktoś jest dobry), Personality (osobowość) i wpisz dane dotyczące Beth.. Napisz odpowiedzi w zeszycie.. 1. invention (Fajerwerki były chińskim wynalazkiem .. Przeczytaj je dokładnie i naucz się na pamięć.. 2011-05-19 19:36:45; Uzupełnij schemat wyrazami z ramki 2014-06-03 18:58:30; uzupełnij rymowankę wyrazami z ramki 2014-11-04 22:29:04 .Otwórz zeszyt ćwiczeń na stronie 57.. Wstawione słowa zostały pogrubione w tłumaczeniu.. Uzupełnij luki w zdaniach odpowiednimi wyrażeniami z ramki.. Zapisz w zeszycie wyrażenia, które są dla ciebie nowe.. Czasownika to be w czasie Present Simple używamy m.in. przy.. Użyj czasu PAST SIMPLE (II forma czasownika) oraz wyrażeń ago lub last.Napisz w zeszycie temat lekcji: "Review unit 6 .". Sklep.. Pokoloruj sylabę akcentowaną.. Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz odpowiedzi i pomoc na zadania.. Uzupełnij zdania wyrazami z ramki.- Zadanie 1: Evolution plus 6 - strona 52 Klasa 6 szkoły podstawowej Przedmiot Język angielski Wybierz książkę Evolution plus 6, Zeszyt ćwiczeń Strona 52 1 Zadanie 2 Zadanie 3 Zadanie 4 Zadanie Uwaga!. Dwa wyrazy podano dodatkowo nie pasują one do żadnej z luk.. Zadanie 2 i 3 ze strony 88 wymaga wysłuchania nagrania 3.12. i 3.13.1 Uzupełnij tabelę wyrazami z ramki..

Uzupełnij zdania wyrazami związanymi z dobrymi manierami.

Proszę w tytule maila napisać z jakiego tygodnia jest praca domowa np. praca domowa z 04 - 08.05.. Przeczytaj tekst i uzupełnij go jednym wyrazem.. Zapisz odpowiedzi a,b lub c w zeszycie.. Uzupełnij wyrażenia związane z dolegliwościami i zapisz je w zeszycie.- przeczytaj wpis na blogu w podręczniku w zad.. Następnie ułóż dwa .. CD 1.05 MP3 05 Uzupełnij znajdujący się obok tekst przymiotnikami z ramki.. 4/87 W zaszycie uzupełnij zdania wyróżnionymi słowami znajdującymi się w tekście quizu.. Książki.. Zapisz odpowiedzi w zeszycie.. Posłuchaj nagrania i sprawdź czy dobrze wykonałeś zadanie:Dwa wyrazy są dodatkowe.. Odpowiedz 1 answer3.. Zapisz odpowiedzi w zeszycie.. Rozwiąż z nami swoje zadania domowe!. Możesz posłuchać nagrania 3.18 i sprawdzić swoje odpowiedzi.. I [WYRAZ Z RAMKI] swim!1 Uzupełnij zdania, wybierając odpowiednie wyrazy z ramki.. wzoru: .. Uzupełnij notatki z wywiadu z Denise i Garym.. 1,2,3, 4 str. 54 zeszyt ćwiczeń.. Są one dostępne na stronie Pearson w zakładce Domowa Szkoła w eDesk.9/93 Uzupełnij odpowiedź wyrazami z ramki.. Zeszyt ćwicze ń .Zapisz swoje odpowiedzi w zeszycie.6 Uzupełnij zdania słowami/wyrażeniami z zadania 4.. Połącz czasowniki 1-8 ze zwrotami a - f tak aby były logiczna.. Jedno wyrażenie zostało podane dodatkowo i nie pasuje do żadnego zdania (3 pkt.).. Dodatkowo zapraszam do ćwiczeń online.Poniżej znajdziesz przydatne wyrażenia..

aby opisywały ciebie .Zapisz odpowiedzi w zeszycie.

Andrzej881 @Andrzej881.. Uzupełnij zdania dowolnymi wyrazami z ramki i przyklej właściwe naklejki- zeszyt ćwiczeń -.Wykonaj ćwiczenie 2 str 91 w podręczniku.. Uzupełnij zdania wyrazami z ramki.Uzupełnij luki w rozmowie (1-6) wyrazami Z ramki (A-H).. Dwa wyrazy zostały podane dodatkowo i nie pasują do żadnego zdania.. Zadanie 8 - zakreśl poprawne odpowiedzi zgodnie ze składnikami z ćwiczenia 7.. 8/89, a następnie wykonaj zadanie uzupełniając tekst wyrazami z ramki; odpowiedzi zapisz w zeszycie; - przeczytaj informacje z zielonej ramki (Forms Explorer), które pomogą Ci w jutrzejszym zadaniu; - przygotuj "na brudno" odpowiedzi na pytania w zadaniu 9/89.. Zapisz odpowiedzi zapisz w zeszycie.. Nie musisz przepisywać pełnych.. Uzupełnij zdania brakującymi wyrazami.. Zapisz odpowiedzi w zeszycie.. Zapisz swoje odpowiedzi w zeszycie.. Odpowiedzi zapisz w zeszycie wg.. .Zadanie 6 - Wpisz wyrazy z ramki zgodnie z informacjami z z ćwiczenia 5.. Zapisz odpowiedzi w zeszycie do have have have help get get go go play play watch 1.. Zadanie 7 - wypisz składniki ulubionej zupy Remiego, znajdują się na garnku, ale musisz poukładać litery w odpowiedniej kolejności.. Prześlij zadania z lekcji.. Następnie posłuchaj .4.. W zadaniu 2 spróbuj uzupełnić wyrażenia z dialogu brakującymi wyrazami..

Uzupełnij luki w recenzji (1-6) wyrazami z ramki w odpowiedniej formie.

Popatrz na obrazki i napisz zdania, używając will, czasowników z ramki A i wyrażeń z ramki B. Zad.. Trzy z nich podano dodatkowo.. 2020Praca domowa: Ćw.. Zapisz odpowiedzi w zeszycie.. We're pleased to.the winners of the schoolrozwiązane Uzupełnij wyrażenia wyrazami z ramki.. Dwa wyrazy podano dodatkowo i nie pasują one do żadnej zluk.. Question from @Kryst20 - Szkoła podstawowa - Język angielskiOpracowania zadań z popularnych podręczników do matematyki, fizyki, chemii, biologii, geografii i innych.. Question from @Andrzej881 - Szkoła podstawowa - Język angielski.. a shower Reklama Odpowiedź 4.4 /5Uzupełnij dialogi wyrażeniami z ramki.. +0 pkt.. Trzy wyrazy nie pasują do żadnej luki.. Gimnazjum rozwiązane Uzupełnij wyrażenia wyrazami z ramki.. Klucz odpowiedzi zapisz w zeszycie.. Mój typowy weekend - słuchanie i pisanie.. Matematyka: Posłuchaj nagrania jeszcze raz i sprawdź poprawność swoich odpowiedzi.. Zarejestruj.. wyrazami z ramki.. Moje książki Wyszukaj książki.. Zapisz je w zeszycie.. Zad.8/118 - Połącz początek zdania (1-4) z odpowiednim zakooczeniem (a-d).. W zadaniu 4 z podanych zdań ułóż dialog.. September 2019 0 42 Report.. Pomożesz ?. 2012-02-01 19:20:38; Uzupełnij podane zdania wyrazami z ramki.. Zapisz w zeszycie.. Zapisz odpowiedzi w zeszycie.. Zapisz odpowiedzi w zeszycie.. Posłuchaj i powtórz wierszyk.. Zadanie 6 i 7 wymaga wysłuchania nagrania 3.36 i 3.37..

Uzupełnij wyrażenia prawidłowym czasownikiem z ramki.

Zapisz swoje odpowiedzi w zeszycie.. 1 Marek i Paweł przygotowali zaproszenie, w którym: .. 3 Uzupełnij luki w tekście wyrazami z ramki.. F do sytuacji 1 - 6.. 1 / 90 SB - uzupełnij zdania wyrazami z ramki.. Zaloguj.. Uzupełnij zdania wyrazami z ramki.Przeczytaj zdania i uzupełnij je odpowiednimi wyrazami tak.. 2013-01-13 09:18:28; Uzupełnij zdania wyrazami z ramki.. Lekcja 3 Zapisz temat lekcji: "Revision Workout 6"..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt