Wycieczka do paryża z wrocławia

Pobierz

Miasto stanowi centrum polityczne, ekonomiczne i kulturalne kraju, jedno z 10. największych w Europie.. Wypoczynek w hotelach All Inclusive.. Około godz. 10.00 przyjazd do centrum miasta i rozpoczęcie zwiedzania Paryża (zwiedzanie pieszo i metrem).. Proponujemy wycieczki od trzech dni do tygodnia.. Paryż stolica i największa aglomeracja Francji, położona w centrum Basenu Paryskiego, nad Sekwaną (La Seine).. Rozpoczniemy od Wieży Eiffle'a (Tour Eiffel) - dla .Wycieczki do Paryża - wypoczynek w hotelu Wycieczka do Paryża z noclegiem w Hotelu Formule 1 HB.. Wycieczki Szkolne i Objazdowe oferuje Biuro Podróży Ecotravel z Krakowa (Nowa Huta).Skorzystaj z naszych lotów i leć z Wrocławia do Paryża!. I to nie tylko za sprawą urokliwego miasta, ale także wielu ciekawym miejscom do zwiedzenia.. Paryż zachwyci każdego zabytkami, romantycznymi zakątkami, niepowtarzalną atmosferą i pamiątkami po minionych epokoch.Zwiedzanie miasta: bazylika Sacré-Cœur wzniesiona na szczycie wzgórza Montmartre, Place du Tertre - jedno z najbardziej malowniczych miejsc Paryża.. Bilet autokarowy na trasie Wrocław - Paryż kosztuje od około 199zł (trasa obsługiwana przez Interbus-Sindbad) do około .1) w celu rezerwacji wycieczki prosimy wejść się na stronę magia paryża (4 dni), magia paryża (5 dni), magia paryża (6 dni) - rezerwacja on-line lub wysłać email na: podając dane osobowe (imiona i nazwisko, datę urodzenia), dane teleadresowe (dokładny adres zamieszkania wraz z kodem pocztowym, nr telefonu) uczestników oraz …Na wycieczkę do Paryża w dniach 16-19.09.2022 pojadą: Anna K. z Wrocławia Jacek G. z Warszawy Ewa N. ze Szczecina Serdecznie gratulujemy!.

3 godzinna wycieczka z przewodnikiem.

Postój na toaletę i śniadanie ( we własnym zakresie).. lub dla tych, którzy już byli w Paryżu.. Nie czekaj zbyt długo, tylko sprawdź najlepsze oferty cenowe i już dziś zarezerwuj loty z Wrocławia do Paryża!. GWARANCJA UDANYCH WAKACJI.. Cena od: 250 EUR.Opis oferty Świadczenia Terminy Opis Wycieczki Wycieczka objazdowa do Paryża to świetny pomysł na spędzenie kilku dni w mieście, które jest jednym z najpopularniejszych na mapie Europy.. Wylot z Wrocławia do Paryża na 8 dni jest dobrze przygotowany przez nas, i pozwoli na sprawne i ciekawe zwiedzanie Paryża, jego muzeów i najważniejszych atrakcji.. Wycieczkę do Paryża odbywają turyści z wielu krajów.. Podróżujemy z wami od 1998 roku.. Wycieczki .. Tydzień w Paryżu z Wrocławia - program niedrogi, ekonomiczny.. Głodny wrażeń?. Przewodnik będzie towarzyszył podczas pobytu przez trzy godziny.Wylot z Paryża do Wrocławia.. 22 451 00 00 wg stawki operatora.. odbiór z lotniska i transfer na lotnisko.. Mała ojczyzna wielu wielkich myślicieli, ruchów społecznych, a .Wycieczka do Paryża z noclegiem w hotelu Premiere Classe HB, Wycieczka do Paryża z noclegiem w hotelu Premiere Classe HB Francja Paryż, Francja, Wycieczki Objazdowe, Wycieczki Objazdowe, Tanie Obozy Młodzieżowe 2022 i Kolonie Letnie, Wycieczki i Wczasy Bułgaria, Hiszpania, Włochy..

Jesteśmy przekonani, że będzie to udana wycieczka lotnicza do Paryża.

1 (kierunek: Château de Vincennes) i po dojechaniu do stacji Palais Royal - Musée du Louvre przesiąść się do pociągu metra o nr.. Ciekawy wyjazd z Wrocławia do Paryża na cztery dni, dobrze przygotowany przez nas, pozwoli na sprawne i ciekawe zwiedzanie Paryża, jego muzeów i najważniejszych atrakcji.. Wszystkie wycieczki realizujemy w dwóch wariantach.. Cztery dni w Paryżu z programem wszystko wliczone, ten typ wycieczki do Paryża cieszy się u nas największą popularnością, a pobyt w Paryżu właśnie na 4 dni ma najlepsze opinie wśród naszych turystów.PARYŻ SAMOLOTEM Z WROCŁAWIA - wycieczka objazdowa 4 dni.. Niepowtarzalny klimat miasta, uważanego za najbardziej romantyczne na świecie, nie ma sobie równych.. Zapraszamy na tanie wycieczki do Paryża autokarem od 309 PLN - rezerwacja on line na naszej stronie!Przewozy autokarowe z Wrocławia do Paryża - Francji są wykonywane 4-6 razy w tygodniu tj. w poniedziałki, środy, piątki i soboty przez linie autokarowe Interbus-Sindbad, Nord, Sindbad, Intercars, Eurobus-Eurolines Polska, Eurolines Polska, Eurolines MądelTrans.. Niezależnie od rodzaju i długości podróży, loty z Wrocławia do Paryża pozwolą Ci oderwać się od codzienności i znaleźć odrobinę wytchnienia w nowym, fascynującym miejscu..

Wczasy ; Egzotyka ; Rejsy ; Autokarem ; Dojazd własny ; Tygodniowe ; Dwutygodniowe ; Dla singli3 dni ekonomiczna wycieczka do Paryża Wrocławia.

W przypadku dojazdu autobusem, .. hotel***w centrum Paryża, bilety lotnicze.. Spacer Rue des Saules, gdzie znajduje się legendarne miejsce spotkań paryskiej bohemy - Au Lapin Agile - przez Place Pigalle do Place Blanche ze słynnym kabaretem Moulin Rouge.Wakacje w Paryżu 2022 z Rainbow.. Wariant ekonomiczny, polecany dla tych co już byli w Paryżu i tych, którzy preferują samodzielne zwiedzanie.. Rezerwuj wakacje marzeń!Paryż w Rytmie Kankana - 3 dni , Wylot z Wrocławia , Francja PLN / OSOBA Rezerwuj Szczegóły oferty - ?. Weekend w Paryżu dla samodzielnych.. Najlepsze oferty last minute, wczasy i tanie wycieczki objazdowe.. wg programu 2 osoby Organizator: Terminy i ceny Opis Świadczenia Komentarze Dla Ciebie Udostępnij na Facebooku Dodaj opinie ZapytajParyż wycieczki objazdowe ze zwiedzaniem miast Europy oferty na wczasy autokarem, wakacje i wycieczki autokarem we Francji REZERWACJA TELEFONICZNA: 801 000 701 lub 71 340 50 50, 501 11 21 21Tanie wycieczki do Paryża od 499 zł - hotel i lot w cenie!.

Kompletna lista laureatów nagród natychmiastowych znajduje się TutajWieża Eiffla, Luwr, Łuk Triumfalny - liczne atrakcje sprawiają, że wycieczka do Paryża stanie się doskonałym pomysłem na spędzenie wolnego czasu.

Atrakcje turystyczne w ParyżuUrlop spędzony w Paryżu z pewnością na długo zostanie w naszej pamięci.. REZERWACJA TELEFONICZNA: 801 000 701 lub 71 340 50 50, 501 11 21 21. koszt: opłata wg.. Chłoń zatem magiczną atmosferę miasta, przechadzając się klimatycznymi uliczkami, podziwiając .. To ten typ wycieczki do Paryża, który cieszy się u nas największą popularnością.Od 1998 roku wyjechało z nami ponad 135 000 klientów .. 91% klientów wybierze nas ponownie.. stawek operatora.. 2 dzień - przyjazd do Paryża w godzinach porannych.. Jun 18, 2022Zapraszamy na wycieczki lotnicze z Wrocławia do Paryża.. Wrocław / zmie .Z lotniska do hotelu można dojechać lotniskowym autobusem (rezerwacja transferu), który dojeżdża do stacji metra Porte Maillot.Tutaj należy przesiąść się do pociągu metra nr.. 14 (kierunek: La Courneuve - 8 Mai 1945).Jun 5, 2022Z Krakowa do Paryża lata easyJet, z Poznania WizzAir a z Wrocławia Ryanair.. 1 dzień - wyjazd z Polski wg rozkładu.. Znajdują się tu liczne zabytki i atrakcje turystyczne, co powoduje, że Paryż jest co roku odwiedzany przez miliony turystów.Zapraszamy z Wrocławia na tydzień w Paryżu z biletami wstępu i obiadem na Wieży Eiffla..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt