Quiz o zwierzętach egzotycznych

Pobierz

Na nic są roślinożerne.. (czarna mamba) Nie Tak Nie wiem Czy ptaszniki są jadowite?. Jaka to jaszczurka?. Większość jaszczurek jest mięsożerna i polują one na owady i małe kręgowce.. pytanie 1 z 10 Kto wisi na gałęziach i je banany?. Małpa Tygrys Papuga Sprawdź się w poniższych tematach: Ssaki, płazy, gady Quiz typu prawda/fałsz.. Klasa 1 Angielski czynnościruchowe Macmillan zwierzęta.. zwierzęta / czynności ruchowe Połącz w pary.. Kolibry żyją od 3 do 5 lat.. Nie wiem Na co polują żółwie wodno-lądowe?. Test na czas — Które z tych zdjęć zostało stworzone przy pomocy sztucznej inteligencji?Egzotyczne Ptaki Teraz dowiesz się trochę o kolibru!. a) b) c) d) 3) Powiedz, kto nosi taką skórę?. Na nic są roślinożerne.Zwierzęta egzotyczne - Test 1) Powiedz, kto nosi taką skórę?. a) b) c) d) 3) Powiedz, kto nosi taką skórę?. Sprawdź!. 14.Zwierzęta świata - czy wiesz o nich wszystko?. Quizy tygodnia.. Quiz wiedzy o zwierzętach nadesłany przez Panią Karolinę Firazę na konkurs "Kto pyta - nie błądzi".Quiz wiedzy o zwierzętach Quiz wiedzy o zwierzętach nadesłany przez Panią Karolinę Firazę na konkurs "Kto pyta - nie błądzi".. Ich autorem jest Franciszek Kobryńczuk.. Udostępnij swój wynik!. a) b) c) d) 4) Powiedz, kto nosi taką skórę?. Chyba każdy z nas choć raz obejrzał film przyrodniczy z egzotyczną fauną, będąc ciekawym, jakie zwierzęta można spotkać np. na innych kontynentach..

Rozpoznaj 10 egzotycznych owoców.

Świetny quiz ️.. Zgadywanki udostępniamy za zgodą żony autora.. Naukowa nazwa to Trochilidae.. Ptasznik czerwonokolanowy Ptasznik goliatWiększość zwierząt egzotycznych jest: Roślinożerna Mięsożerna Wszystkożerna Nie wiem na co najczęściej polują jaszczurki?. pytanie 1 z 10 Które z tych zwierząt nie ma zębów?. Żeby się przyjrzeć tej anomalii, trzeba pojechać aż do Australii.. Rozpoznacie je, co o nich wiecie?. Niektóre jaszczurki są wszystkożerne.. a) b) c) d) 2) Powiedz, kto nosi taką skórę?. a) b) c) d) 2) Powiedz, kto nosi taką skórę?. Mówią, że on chowa głowę w piasku gdy, go strach napotka.Quiz Zwierzęta to kategoria stworzona dla wielbicieli domowych czworonogów, stworzeń znanych z opowieści fantastycznych czy też po prostu różnych zwierząt, które chodzą lub chodziły dawniej po ziemi.. a) b) c) d) 4) Powiedz, kto nosi taką skórę?. 1.Niektóre z quizów odnoszą się do tych zwierząt, które dobrze znamy na co dzień, jak koty, psy czy konie, swoją reprezentację mają jednak również te bardziej egzotyczne, łącznie z najmniejszymi organizmami.. Część z możemy obserwować w zoo, ale ich zachowanie w naturze na ogół znacznie się różni od tego, które widzimy na wybiegu.Zwierzęta egzotyczne - Quiz 1) Powiedz, kto nosi taką skórę?. Dżdżownica Ślimak Kangur Sprawdź się w poniższych tematach: Świat zwierząt - Czytaj z Albikiem Świat zwierząt jest niezmiernie fascynujący!.

Pomóż dziecku w rozwiązaniu quizu i sprawdź jego wiedzę o zwierzętach.

QUIZ - test wiedzy o chmielu.. Tak Nie Nie wiem jaki jest największy ptasznik na świecie?. Kacze ma łapki i kaczy dziób, futro i ogon - całkiem jak bóbr.. Gratulacje, zdałeś!. dzikie zwierzęta po angielsku Znajdź parę.. Quiz dla dziecka.. Testy psychologiczne Testy z lektur Quizy dla dzieci Quizy piłkarskie Quiz wiedzy o Polsce Zagadki Zagadki logiczne Quizy o zwierzętach Lektury szkolne.. quiz.Zobacz quiz: Owoce egzotyczne - quiz obrazkowy.. Wąż zbożowy Wąż trawny (świerszczojad) Nie mam pojęcia Boa dusiciel Czy ten wąż jest jadowity?. Klasa 4 zwierzęta.. Marzyciel.. a) b) c) d) Zwierzęta egzotyczne Udostępnij wg Psorka1 logopedia Polub Edytuj elementy Więcej Ranking Motyw Opcje Zmień szablon Materiały interaktywneDzikie, egzotyczne zwierzęta.. Kolibry zamieszkują Amerykę Południową, głównie w strefie międzyzwrotnikowej.. Sprawdź swoją wiedzę w naszym quizie o Zwierzętach świata!. Klasa 6 Hiszpański animales zwierzęta.. Zagadka o dziobaku.. Bardzo piękna, kolorowa i powtarza różne słowa.. Rozpoznaj 10 dziennych motyli.. Dowiesz się m.in. jakim zwierzęciem lub stworzeniem mógłbyś być, albo jakiego pupila w głębi serca chciałbyś mieć,.. Zobacz pełny opisZdałeś!. Czy wiesz, które zwierzę jest ssakiem, gadem lub płazem?. Odpowiedz.Jak dobrze znasz zwierzęta?. Udanej zabawy!. Los animales - klasa 6 Explora Połącz w pary..

Czy to faktycznie był najłatwiejszy test wiedzy o zwierzętach na świecie?

Rozpoznaj rośliny z wiejskiego ogródka.. Sprawdź swoją wiedzę o mieszkańcach naszej planety.. Koliber jest to gatunek lądowego ptaka należący do rodziny kolibrowatych.. Wszystkie zagadki są zabawne i wierszowane.. Wynik.. Twój wynik to: ..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt