Sprawdzian ze znajomości lektury pinokio

Pobierz

Przyszedł gospodarz i wziął pajaca za szkodnika, który porywa drób z kurnika.. Mamy ponad 160.000 użytkowników.. Majstra Antonia nazywano Wisienką , bo.. Zawiera historię szkoły i miejscowości, informacje o bieżących wydarzeniach, bogatą fotogalerię.. Ale Pinokio, zamiast odda ć mu peruk ę, wło Ŝył j ą sobie na głow ę i pogr ąŜył si ę w niej niemal w cało ści.. Był to właściciel pola, który skradał się na palcach, żeby zobaczyć, czy nie wpadła w paść jedna z tych kun, co to pożerały kury nocną porą.Test ze znajomości lektury PINOKIO Prosty , najczęściej na sprawdzianach , przechodziłam i wiem :) Tagi dla tego testu: FajnyPinokio - test z treści lektury - Test z lektury "Syzyfowe Prace" - Test lektury - TEST "DZIECI Z BULLERBYN" - Balladyna - test ze znajomości lektury.. 29 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. Jeśli potrzebujesz opracowania bądź testu z jakiejś lektury skontaktuj się ze mną a postaram się taki materiał przygotować.Test z lektury "Mikołajek" - poziom trudny flickr.com René Goscinny, Jean-Jacques Sempé, "Mikołajek" - w gronie dobrych kolegów zawsze jest bardzo wesoło!Lektury_Szkolne Przygotowuję i opracowuję testy z lektur szkolnych, charakterystyki postaci i streszczenia.. Specjalnie dla ciebie przygotowaliśmy mały sprawdzian: test z lektury.. Na szczęście Pinokio tak go rozbawił, że gad umarł ze śmiechu.Antygona - test trudny Trudniejszy test ze znajomości Antygony..

ZapraszamyTest z lektury.

Nocą obudziły go szmery.Lektury_Szkolne Przygotowuję i opracowuję testy z lektur szkolnych, charakterystyki postaci i streszczenia.. a) koniuszek jego nosa przypominał wiśnię.. W brzuchu rekina Pinokio spotkał: a)Sardynkę i Lisa b)Tuńczyka i Dżeppetto c)Śledzia i Wróżkę 22.SPRAWDZIAN PO OMÓWIENIU LEKTURY "PINOKIO" Tekst 1. braku paliwa w maszynie.. Połówki migdała znaleźli w swojej kaszy: a) Olle i Lisa b) Bosse i Lisa c) Agda i Oskar 13.TestWiedzy.pl - Ogromna ilość testów na czas ze wszystkich możliwych kategorii.. Zawiera nieodpowiednie treści?. Dostępne są następujące arkusze do wydruku:Plik Test ze znajomości treści lektury pinokio.doc na koncie użytkownika Mami2322 • folder Sprawdziany • Data dodania: 29 sty 2012 Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.Lektura szkolna: "W pustyni i w puszczy" Quiz wiedzy o lekturze "W pustyni i w puszczy" nadesłany przez Panią Julię Tańculę na konkurs "Kto pyta - nie błądzi".. Przetestuj swoją wiedzę.Plik Test z lektury Pinokio.doc na koncie użytkownika karolina.drezek • folder Testy z lektur SP • Data dodania: 8 lis 2011 Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.Pinokio zgłodniał i aby się posilić, wszedł do winnicy, by zerwać trochę winogron..

(wieloryb) 6.jak pinokio traktował ojca?

Lotnik znalazł się na pustyni z powodu: awarii samolotu.. Utwórz Ćwiczenie Logowanie Utwórz Konto Polski.. W tejże chwili rozmowę ich [Pinokia i Robaczka Świętojańskiego] przerwał leciutki szmer zbliżających się kroków.. Skomentuj.. Z kim Pinokio wyruszył do Krainy Zabawek?. (źle) 7.Jakiemu wypadkowi uległ Pinokio podczas samotnej .— Pinokio.. ( w chłopca) 5.co połknęło pinokia na morzu?. a)z Wróżką b) z Knotem c) ze Ślimakiem 20.. Twórz lepsze zajęcia w krótszym czasie.. Jeśli potrzebujesz opracowania bądź testu z jakiejś lektury skontaktuj się ze mną a postaram się taki materiał przygotować.Jakie pytania będą na kartkówce ze znajomości lektury PINOKIO ?. Sprawdź!. Możesz sobie na szybko powtórzyć najistotniejsze fakty z lektury.. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. W Bullerbyn Gwiazdkę rozpoczyna się od: a) ubierania choinki b) pieczenia pierników c) rozdawania prezentów 12.. Pinokio został zabrany do chaty i przywiązany przy budzie, aby zamiast psa pilnować obejścia.. Sprawdza znajomość treści.. Antygona - pytania z lektury Lista pytań dotyczących lektury Antygona.. W ćwiczeniach przyjęliśmy formę: Dżepetto.. Imię i nazwisko: Grupa I. Quizy » Literatura , Filmowe10.. Oddaj mi w tej chwili moj ą peruk ę!. b) jego ulubionym deserem było ciasto wiśniowe.Oficjalna witryna internetowa szkoły w Olesznie od lat związanej z historią i tradycjami Armii Krajowej..

Za każdą prawidłową Sprawdzian ze znajomości lektury "Pinokio" C. Collodiego.

Nad całością czuwa agencja interaktywna CATALIST, specjalizująca się w rozwiązaniach .Jak dobrze znasz lekturę PINOKIO.. julia742 5 lat temu.. Za każdą prawidłową odpowiedź otrzymujesz - 1 punkt.. Udostępnij.. Więcej o 4free.PL 4free.PL jest pierwszym i największym w polskim internecie serwisem z darmowymi komponentami dla WebMastera - dowiedz się więcej » Działamy nieprzerwanie od 1998 roku.. Lektura dobrze opracowana - Collodi Carlo , tylko w empik.com: 5,49 zł.. Pinokio został zamieniony w: a)marionetkę b) osła c) psa 21.. Pinokio został zrobiony: a) z plasteliny, b) z masy solnej, c) z kawałka drewna, d) z materiału.. Skrzynia mędrców to: a) karton ze słodyczami b) zbiór książek c) pudełko na wyrwane zęby 11.. Pinokio ożywa, jednak jest niegrzecznym .Pinokio zeznał, że jest łotrem, i odzyskał wolność.. Po wyjściu z więzienia pajacyk natychmiast udał się do domu wróżki.. Autorem książki jest Carlo Collodi.. Miał pecha i wpadł w pułapkę na kuny.. Tytułowy Pinokio to drewniany pajacyk, wystrugany przez Dżepetto.. Strona Główna Funkcje Społeczność Plany Cenowe.Katalog Agnieszka Mróz, 2010-05-10 Chełm Język polski, Sprawdziany i testy Sprawdzian dla klasy IV ze znajomości "Pinokia".1. kto wystrugał pajacyka?. Jutro mam sprawdzian ze znajomości lektury PINOKIO , czytałam oczywiście , ale boję się że może mnie coś zaskoczyć ;\\\ Napiszcie jakieś przykłady pytań PROSZĘ!Streszczenie lektury "Pinokio" Facebook Twitter LinkedIn..

( Dżeppetto) 2.co pinokio zrobił z elementarzem?

Przeczytaj recenzję Pinokio.. Komponenty wyświetlamy 33 mln razy dla 1,5 mln użytkowników miesięcznie.. Planeta Małego Księcia była:Test ze znajomości lektury "Pinokio" C. Collodi, który należy przeprowadzić na pierwszej lekcji.. Quiz w Poczekalni.. Niestety, na swej drodze spotkał węża.. Przy każdym z pytań zaznacz jedną odpowiedź.. Powodzenia!. Powieść "Pinokio" ukazywała się w odcinkach od 1881 do 1883 roku.. Uwaga: w różnych opracowaniach widuje się różne formy pisowni imienia ojca Pinokia: Geppetto, Dżepetto, Dżeppetto.. Myślisz, że dobrze znasz "Małego Księcia"?. Carlo Collodi to włoski pisarz i dziennikarz, znany przede wszystkim ze stworzenia postaci Pinokia.. "Pinokio" to lektura sugerowana dla klasy 4 lub 5.. Rozdział XX.. Jak miał na imię ojciec Pinokia?Sprawdzian ze znajomości lektury- Pinokio Carlo Collodi Imię i nazwisko: Grupa I Przy każdym z pytań zaznacz jedną odpowiedź.. Wyślij zgłoszenie .Jeśli jutro jest test z lektury w szkole ,a ty chcesz się sprawdzić Czy napiszesz na 5-6 dobrze trafiłeś/aś .. Test znajomości lektury ,,Pinokio" .Pinokio uratował tonącego: a)psa Alidoro b) małego chłopca c) swojego ojca 19..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt