W kilku słowach po ang

Pobierz

Well, in a word, litigation.Musisz przetłumaczyć "W KILKU SŁOWACH" z polskiego i użyć poprawnie w zdaniu?. źródło: NKJP: Świąteczna korespondencja: Esensja, 2006-12.. - cut a long story short, make a long story short, cut a story shortJak przetłumaczyć "w dwóch słowach" na angielski: in a word.. Nie planujemy żyć w ciągu kilku dni.Sporządzono w dwóch jednobrzmiących egzemplarzach w Luksemburgu, dnia dziewiątego czerwca dwa tysiące szóstego roku w każdym z języków urzędowych Stron.. Niezmiernie trudno streścić w kilku słowach historię życia tak wyjątkowej osoby, jaką był Augustyn.Najpopularniejsze tłumaczenia "w dwóch słowach" po niemiecku: mit zwei Worten.. Poniżej znajduje się wiele przetłumaczonych przykładowych zdań zawierających tłumaczenia "DWÓCH SŁOWACH" - polskiego-angielski oraz wyszukiwarka tłumaczeń polskiego.polski angielski Tłumaczenie hasła "w ciągu kilku następnych dni" na angielski Przysłówek in the next few days over the next few days within a few days in the next couple of days I wszystko się stanie w ciągu kilku następnych dni.. Spójrzcie na przykłady:2 days agoPo prostu nie mam do kogo zadzwonić, mnie tu w ogóle nie powinno być, trafiłam w tę okolicę przypadkiem.. Przeglądaj przykłady użycia 'w dwóch słowach' w wielkim korpusie języka: polski.W Kilku Słowach - W kilku słowach - tekst piosenki, tłumaczenie piosenki i teledysk..

Tłumaczenie hasła "w kilku słowach" na angielski.

Zasada ta dotyczy np. łączenia zaimków osobowych z czasownikami to be , have/has/had, will i would.. Poniżej znajduje się wiele przetłumaczonych przykładowych zdań zawierających tłumaczenia "W KILKU SŁOWACH" - polskiego-angielski oraz wyszukiwarka tłumaczeń polskiego.Tłumaczenie słowa 'w kilku słowach' i wiele innych tłumaczeń na angielski - darmowy słownik polsko-angielski.w dużym stopniu w dwa dni później w dwóch egzemplarzach w dwóch odcieniach w dwóch słowach w dwóch tomach w dwójnasób w dyspozycji w dziedzinie w dzień w dziesiątkę w dzisiejszych czasach w dwóch egzemplarzach po angielsku słownik polsko-angielski w dwóch egzemplarzach tłumaczenia w dwóch egzemplarzach Dodaj in duplicate adverbPrzykłady złożonych słów w języku angielskim Brainstorm - burza mózgów Scapegoat - kozioł ofiarny Aftermath - pokłosie Backfire - rykoszet, porażka, huk gaźnika Daredevil - śmiałek, zawadiaka Frostbite - odmrożenie Ironclad - pancernik Lighthearted - lekkoduch, beztroski Milestone - kamień/słup milowy Outlaw - buntownik, bandytaTłumaczenie hasła "w kilku miejscach" na angielski Przysłówek Przymiotnik in several places in a few places in several locations at several places at several points at several locations in a couple of places in a number of places in multiple places Miał połamane w kilku miejscach nogi..

Nie potrafię wyjaśnić tego w kilku słowach.

Poniżej znajduje się wiele przetłumaczonych przykładowych zdań zawierających tłumaczenia "W DWÓCH SŁOWACH" - polskiego-niemiecki oraz wyszukiwarka tłumaczeń polskiego.Synonimy do wyrażenia W KILKU SŁOWACH.. Wszystko wyszło, a cokolwiek zostało, wyjdzie w ciągu kilku dni.. He had his legs broken in several places.Wszystko się wyprostuje w ciągu kilku dni.. Możemy je podsumować w dwóch słowach: «nawrócenie» i «odpuszczenie grzechów».. Because, gentlemen, we are going to achieve that in a matter of months.Musisz przetłumaczyć "DWÓCH SŁOWACH" z polskiego i użyć poprawnie w zdaniu?. Synonimy dla w kilku słowach to: lakonicznie, oschle, hasłowo, celnie, telegraficznie, treściwie, oszczędnie, skrótowo, w skrócie, zwięźle.. Powiedz im że oddamy dług w ciągu kilku dni.. Zobacz słowa utworu W kilku słowach wraz z teledyskiem i tłumaczeniem.w kilku krótkich słowach po niemiecku słownik polsko-niemiecki.. 3:3 że, za pomocą objawienia, tajemnica powstał znany mi, tak jak pisałem wyżej w kilku słowach.. mit ein paar kurzen Worten .. Nigdy nie odzywała się pierwsza, tylko odpowiadała na jego pytania i to krótko, w kilku słowach.. Poniżej znaj­duje się li­sta wszys­tkich zna­lezio­nych sy­noni­mów dla szu­ka­nego przez Cie­bie wyrażenia: W KILKU SŁOWACH..

Co znaczy i jak powiedzieć "w kilku słowach" po angielsku?

Kim był Augustyn?.


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt