W ostatnich latach po angielsku

Pobierz

Poniżej znajduje się wiele przetłumaczonych przykładowych zdań zawierających tłumaczenia "W OSTATNICH LATACH ORAZ" - polskiego-angielski oraz wyszukiwarka tłumaczeń polskiego.w ostatnich czasach w ostatnich latach w ostatniej chwili w ostatniej chwili, za pięć dwunasta w ostatniej sekundzie w ostatnim czasie w ostrości w ostrym kontraście w oszołomieniu w owym czasie w owym czasie; wtedy w pace w ostatnich miesiącach po angielsku słownik polsko - angielski.. GlosbeMT_RnD of late years Pawel Wimmerpolski-angielski W w ostatnich latach Przykłady użycia Polish English Przykłady kontekstowe "w ostatnich latach" w angielsko Poniższe tłumaczenia pochodzą z zewnętrznych źródeł i mogą być niedokładne.. Wyświetlamy przykłady wyłącznie po to, aby pomóc ci z przetłumaczeniem słowa lub wyrażenia w różnych .» w ostatnich latach « tłumaczenie na angielski | Glosbe w ostatnich latach tłumaczenia w ostatnich latach Dodaj in recent years adverb Według niektórych ocen zużycie papieru w ostatnich latach jeszcze się zwiększyło.. Poniżej znajduje się wiele przetłumaczonych przykładowych zdań zawierających tłumaczenia "W OSTATNICH TRZYDZIESTU LATACH" - polskiego-angielski oraz wyszukiwarka tłumaczeń polskiego.Sprawdź tłumaczenia 'w ostatnich dniach' na język angielski.. more_vert"w ostatnich latach" po angielsku — Słownik polsko-angielski w ostatnich latach in recent years Angielskiego najszybciej nauczysz się online..

O pytanie poproszono wiele razy w ostatnich tygodniach.

Rozmawiasz o tym ze swoim znajomym ze Szkocji.. more_vert posuwać się w latach to be getting on Przykłady użycia Polish English Przykłady kontekstowe "w latach" w angielskoTłumaczenie słowa 'ostatnich latach' i wiele innych tłumaczeń na angielski - darmowy słownik polsko-angielski.Musisz przetłumaczyć "W OSTATNICH LATACH ORAZ" z polskiego i użyć poprawnie w zdaniu?. W ostatnich latach, po prostu jak z linem, było 'rewolucja leszcza'.2 days ago Ale w ostatnich tygodniach każdy zespół zwołał o nim.. Lin przedstawiono go "facet na luzie w pasie.". This very unreasonable and perverse action has .Musisz przetłumaczyć "W OSTATNICH TRZYDZIESTU LATACH" z polskiego i użyć poprawnie w zdaniu?. Sprawdź przykładowe zdania, wymowę, gramatyka i słownik obrazkowy.. W tym roku moja firma świętuje już 3. urodziny!. Opowiedz mu: gdzie wydarzenie to miało miejsce i jak do niego doszło, co zrobiłeś/łaś, aby odnaleźć drogę, jak się czułeś/łaś w tej trudnej sytuacji.Można śmiało rzec, że w ostatnich latach świętuję urodziny 2 razy w roku!. Wypróbuj za darmo kurs eTutor.Tłumaczenia w kontekście hasła "w ostatnich kilku latach" z polskiego na angielski od Reverso Context: Warto zauważyć, że w ostatnich kilku latach w Wenezueli kilkakrotnie odbyły się demokratyczne wybory.Sprawdź tutaj tłumaczenei angielski-polski słowa w ostatnich latach w słowniku online PONS!.

W ostatnich latach coraz więcej młodych ludzi staje się entuzjastami wolontariatu.

W czasie wakacji błądziłeś/łaś w górach.. Gratis trener słownictwa, tabele odmian czasowników, wymowa.Tłumaczenia w kontekście hasła "w latach" z polskiego na angielski od Reverso Context: w ostatnich latach, w nadchodzących latach, w kolejnych latach, w najbliższych latach, w poprzednich latach .. Wyświetlamy przykłady wyłącznie po to, aby pomóc ci z przetłumaczeniem słowa lub wyrażenia w różnych kontekstach.. Tłumaczenie Context Korektor Synonimy Koniugacja.. Doświadczenia ostatnich lat pokazały szereg zjawisk zakłócających funkcjonowanie rolnictwa.posuwać się w latach {czasownik zwrotny niedokonany} volume_up posuwać się w latach (też: robić się późno) volume_up be getting on {czas.}. W ostatnich latach wspólną walutę wprowadziło pięć kolejnych państw członkowskich; obecnie euro jest używane przez 332 miliony ludzi w siedemnastu .Już, duże pęknięcia zaczęły pojawiać się w terenie graniczącym z linem.. bab.la nie jest odpowiedzialne za ich brzmienie.. Tłumaczenia w kontekście hasła "w ostatnich latach" z polskiego na angielski od Reverso Context: w ostatnich kilku latach, w ostatnich dwóch latach, w ostatnich trzech latach..

Odmieniaj.Najpopularniejsze tłumaczenia "w ostatnich czasach" po angielsku: lately, recently.

Jump to.. Brak tłumaczeń Dodaj Przykłady Dodaj .. The weather was brilliant.angielski angielski; arabski arabski; chinski chiński; czeski czeski; dunski duński; esperanto esperanto; finski fiński; francuski francuski; grecki grecki; gruziński gruziński; .. w ostatnich latach w ostatniej chwili w ostatniej chwili, za pięć dwunasta .. w ostrości w ostrym kontraście w oszołomieniu w owym czasie w owym czasie .w ostatnich latach w ostatniej chwili w ostatniej chwili, za pięć dwunasta w ostatniej sekundzie w ostatnim czasie w ostrości w ostrym kontraście w oszołomieniu w owym czasie w owym czasie; wtedy w pace w ostatnich tygodniach po angielsku słownik polsko-angielski..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt