Zapisywanie daty sprawdzian klasa 2

Pobierz

Od 22 września 2020 r. strona nie jest aktualizowana.. (1 p. za prawidłową kolejność według każdego z warunków).. Liczebniki do 100 7.. 3) potrafi wymienić kilka zwierząt domowych, (zad.. Szalone Liczby to strona matematyczna, na której znajdziesz nie tylko wyjaśnienie zagadnień matematycznych, ale także ćwiczenia, sprawdziany i całą masę innych pomocy naukowych.Jaka figura?, Prawo, lewo, Kierunki, Nad, pod, po lewej, po prawej, Położenie, Dni tygodnia, Dni tygodnia - poziom zaawansowany, Temperatura, Miesiące, Miesiące - poziom zaawansowany, Która godzina?, Wybierz zegar, Ile przedmiotów, Więcej, mniej, Cyfry DOMINO, Liczby DOMINO, Poznajemy liczby rzymskie, Liczby rzymskie w kalendarzu, Większa liczba, Największa liczba w zakresie 10 .2.. Wpisz w lukę odpowiednią liczbę.. Zapisz liczbę za pomocą cyfr (zakres do 100) 4.. 6. prawidłowo zapisuje formę liczby mnogiej czasowników, poprawnie zapisuje czasowniki z -ął, -ęło, -ęła; 2 p.. Ćwiczenia i gry edukacyjne online.Sprawdź nasze materiały edukacyjne z matematyki online.Używamy plików cookie i zbieramy dane m.in. w celach statystycznych i personalizacji reklam.. Uzupełnij tabelki, wpisując wyniki mnożenia lub dzielenia.. Napisz daty w skrócie według wzoru: 3 marca - 03.03.. Zamień dodawanie na mnożenie i oblicz.. Sam miesiąc i rokDaty możemy również zapisać przy użyciu zarówno cyfr arabskich (dotyczy dnia i roku), jak i słów (dotyczy miesiąca), np. 20 marca 2004, 3 maja 1991..

7. zna liczebniki główne i porządkowe,Zadania i ćwiczenia z matematyki - klasa 4.

2) wie jak rozmnażają się ssaki i ptaki domowe, (zad.. SPRAWDZIAN KL. II - DATY, .. Iloraz potęg oraz można zapisać w postaci potęgi .. 1 - 3 pkt.. 8 - 2 pkt.. Platforma edukacyjna Zdobywcy Wiedzy.. Jesteś na archiwalnej stronie naszelementarz.men.gov.pl.. W 8 kartonikach jest po 7 batonów.. 7 - 2 pkt.. stycznia, 15 (dzień którego miesiąca?). Liczebniki do 1000 8.. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, więcej informacji i instrukcje znajdziesz » tutaj «.2.. 3 - 3 pkt.. 30 listopada, nie !30 listopad, czyli o odczytywaniu dat; 2.. Wszystkie powyższe uwagi można także odnieść do korespondencji, w której to człowiek, a nie maszyna zapisuje daty.. Połącz nutę z jej nazwą oraz odpowiadającym jej rytmem.. Liceum 4 letnie (nowa podstawa programowa) - klasa 1; Liceum 4 letnie (nowa podstawa programowa) - klasa 2; Liceum 3 letnie (stara podstawa programowa) - klasa 2; Liceum 3 letnie (stara podstawa .SYSTEMY ZAPISYWANIA LICZB - trening przed sprawdzianem dla klasy 4 1.. Dzieli wyrazy na głoski, litery i sylaby.. Uczniowie chętnie uczestniczą w zajęciach, sumiennie wykonują swoje obowiązki.. Układa wyrazy w kolejności alfabetycznej.. Zapisywanie dat, cyfry arabskie; 3.. Bardziej szczegółowoPlik rozsypanki wyrazowe i zdania do przepisywania.doc na koncie użytkownika jolek200 • folder klasa 1 • Data dodania: 2 paź 2011 Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.SPRAWDZIAN WIEDZY I UMIĘTNOŚCI W ZAKRESIE EDUKACJI POLONISTYCZNEJ W KLASIE II (GRAMATYKA) Opracowała mgr Terasa Jabłońska 1.Podziel wyrazy na sylaby:2 p..

listopada itd.Jeśli szukasz sprawdzianu, który możesz zrobić w drugiej klasie koniecznie zobacz co przygotowała Marta dla swoich dzieci :)Jimdo.

Przeczytaj krótkie .Sposoby zapisywania daty.. Zapisz liczbę za pomocą cyfr (zakres do 10000) 6.. Kryteria ocen .5 Daty — jak zapisywać daty, jak odczytywać daty sposób zapisu (edycja tekstu) Spis treści: 1.. Uzupełnij zdanie tak, aby było prawdziwe.. Strona archiwalna!. Zapisz liczbę za pomocą cyfr (zakres do 1000) 5. najwyższego; 4 p. Połącz działania z właściwymi wynikami.. Jest zespołem zgranym, aktywnym i zdyscyplinowanym.. Firma, która prowadzi korespondencję międzynarodową, musi zapisywać datę zgodnie z tradycją obowiązującą w danym języku, jego odmianie, a nawet w konkretnym kraju.Klasa 1; Klasa 2; Klasa 3; Klasa 4; Klasa 5; Klasa 6; Klasa 7; Klasa 8; Lekcje archiwalne; Szkoła średnia: liceum i technikum Wstecz.. 2 - 2 pkt.. Sprawdzian dla klasy II - daty, miesiące.. 5.rozróżnia czym pokryte jest ciało ssaków i ptaków, (zad.. 5. zna i potrafi zapisać przymiotniki w stopniu równym i wyższym, poprawnie tworzy stopień równy i wyższy od stopnia .. Zapisz cyframi następujące liczby: a) sto trzydzieści pięć tysięcy trzysta trzydzieści dziewięć: b) siedemset tysięcy dwieście pięć: c) czterysta tysięcy jeden: d) dwa tysiące sześćdziesiąt e) siedem milionów czterdzieści tysięcy dwadzieścia trzy f) cztery miliardy pięćset tysięcy .SPRAWDZIAN NR 2..

Szalone Liczby to strona matematyczna, na której znajdziesz nie tylko wyjaśnienie zagadnień matematycznych, ale także ćwiczenia, sprawdziany i całą masę innych pomocy naukowych.Klasa 2.

Sign up for free now at , zegar, kalendarz • klasa 2 • pliki użytkownika Jutka_ak przechowywane w serwisie Chomikuj.pl • 29.jpg, obliczenia zegarowe.jpgSprawdzian 6 Imię i nazwisko 21 23 0 26+35-14*29-36+47/2= Wyrażenia mianowane - jednostki długości 1.. SPRAWDZIAN NR 2 KARMENA DOMIN- MASZKIEWICZ IMIĘ I NAZWISKO: KLASA: GRUPA A 1.. Wie, jak należy dbać o zdrowie.. 6 - 3 pkt.. Wskaż cyfrę w liczbie czterocyfrowej 3.. Poprawnie zapisuje w zdaniu wyrazy z h. (2 p. za każdy poprawnie użyty i napisany wyraz z h).. Rzymski sposób zapisywania liczb w zakresie 12 9.. (2 p. za każde poprawnie ułożone zdanie).. Zapisywanie dat, cyfry rzymskie; 4.. DATA: ……… STRONA 2 3.. Ćwiczenia edukacyjne z matematyki.. Razem: 55 pkt.. Iloraz potęg oraz można zapisać w postaci potęgi o podstawie i wykładniku.. Oszczędźmy sobie zatem czasu i nerwów i zapisujmy daty we właściwy sposób - bo to nie tylko eleganckie, ale często również użyteczne.Sprawozdanie wychowawcy klasy II za pierwszy semestr roku szkolnego 2011/2012.. Filmy instruktażowe - do nauki gry na dzwonkach - materiały do poradnika dla nauczycieli Inspiracje muzyczne.. 4) Punktacja: I. Zad.. 4 - 2 pkt.. Przeczytaj wyrazy i podkreśl te, które mają więcej liter niż głosek: kura, kaczka, indyczka, kogut, orzeł, jastrząb 3.KARTA PRACY NR 3 IMIĘ: ……………………..

Są zawsze przygotowani do lekcji i mają odrobione prace domowe.Karty pracy - wykaz wszystkich kart pracy z matematyki , pomocy dydaktycznych opublikowanych w serwisie i ćwiczenia z matematyki - klasa 2.

Należy pamiętać o odmianie nazwy miesiąca, która zawsze powinna występować w dopełniaczu, a więc 3 (dzień którego miesiąca?). 5 - 3 pkt.. Z liter w ramce napisz imię dziewczynki i chłopca: k u e J r a t g k A a 2..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt