Testy lektury felix net i nika oraz gang niewidzialnych ludzi

Pobierz

Twórz lepsze zajęcia w krótszym czasie.. Szukaj.. Klasa 6.a) Felix i Net b) Aurelia i Marcel c) Marcel i Ruben 13) Co święty Mikołaj podarował Nice?. U góry znajdziesz quiz Felix net i nika oraz gang niewidzialnych ludzi - Test.Wypełnij ten test, i sprawdź ile wiesz o Felix net i nika oraz gang niewidzialnych ludzi.. Netowi i Felixowi udaje się na chwilę zawiesić programy sterujące robotami Mortena i trochę zniszczyć.Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi to pierwsza część cyklu o przygodach przyjaciół.. Rozdział 2.. Na pewno pomożemy ci w nauce na sprawdzian !. Odpowiedz.. Jak na nazwisko miała nauczycielka z matematyki?. Spotkanie w nowej szkole i .Masz problem ze zrozumieniem utworu Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi?. "Megakorek" Podczas pobytu w szkole Net informuje swoich przyjaciół o własnym programie komputerowym "Manfred", który będzie wsparciem w realizacji zadań operacyjnych ich paczki, choć nie tylko .Felix Net i Nika Audiobook MP3 - Rafał Kosik (lektura szkolna - klasy 4-6).. a) przed szkołą, gdzie padli ofiarą zaczepki starszych kolegów b) podczas lekcji, gdy musieli zająć miejsce w jednej ławce z powodu spóźnienia1 Rafał Kosik Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi dla Jasia Przez szklane drzwi banku wyszedł ostatni klient.. jak dobrze że ludzie jeszcze robią quizy związane z lekturami .Test z lektury "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" (Rafał Kosik)..

... Test z lektury: "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi".

Sprawdź, czy zdołasz odpowiedzieć na te 12 pytań z pierwszej części wielotomowej przygody młodzieżowej w klimatach science fiction!Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi.. Gdzie Nika spędziła noc po tym, jak zaginęła w górach?. Sprawdź się!Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi - Felix, Net i Nika oraz gang niewidzialnych ludzi .. Liczy on obecnie (2019) piętnaście części.. Sprawdź swoją wiedzę!. Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę rozrywki przy wypełnianiu ankiety online.Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi - test wiedzy.. wg Anastazja20202.. Jak nazywali się główni bohaterowie książki?. Co Net nosiła zawsze w plecaku?Jako że Felix, Net i Nika nie są mu do niczego potrzebni, każe ich zabić - wszelkie urządzenia jakie były w pokoju, zaczęły się zmieniać w roboty, mające zabić trójkę bohaterów.. Twórz lepsze zajęcia w krótszym czasie.. W jakich okolicznościach poznali się Felix i Net?. rude włosy.. Rozwiąż test!Sprawdź swoją znajomość tej lektury .. Czy te sytuacje Cię denerwują?. Strona główna;Rozwiąż test!. 1 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0..

... Test z lektury Felix,Net i Nika oraz gang niwidzialnych ludzi klasa 6c Test.

Nika miała.. Regulamin Polityka prywatności Polityka cookies Przegląd treści Dla rodziców Dla szk .. "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" - test 2 "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" - test 3 "Hobbit, czyli tam i z powrotem" - test 1 "Hobbit, czyli tam i z powrotem" - test 2 "Hobbit, czyli tam i z powrotem" - test 3 "W pamiętniku Zofii Bobrówny" "W pustyni i w puszczy" - test 1 "W .Witaj na stronie Quizz.pl.. Znajdziesz pod tym linkiem: Plan wydarzeń - to pomoże Ci lepiej zrozumieć dzieło.Test z lektury "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" 1.. Rozwiąż test i sprawdź swoją wiedzę.. 5 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. Część 1.. Co wiesz o książce: "Felix, Net i Nika"?. Jaką tajemnicę ukrywała Nika?. Przyjaciele wyjechali .Quiz wiedzy o lekturze "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi".. Zawiera 9 pytań.. Skomentuj.. W jakich okolicznościach poznali się Felix i Net?. a) Henryk Sienkiewicz b) Rene Gosninny c) J. R. R. Tolkien d) Rafał Kosik 2) W jakim mieście toczy się akcja powieści?Test z lektury " Felix,Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi".. 2020-10-09 Sylwia Wiracka W ramach obchodów Miesiąca Bibliotek Szkolnych proponujemy Wam także udział w konkursie czytelniczym ze znajomości książki pt. "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" .Çoktan seçmeli bir dizi soru..

... Felix , Net i Nika , oraz gang niewidzialych ludzi- test.

Test z części 1-2, czyli "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" i "Felix, Net i Nika oraz Teoretycznie Możliwa Katastrofa".Test sprawdzający znajomość lektury "FNiN oraz Gang Niewidzialnych Ludzi".. a) Kolczyki z jej wizerunkiem b) Skórzane buty o których marzyła c) Zieloną kurtkę 14) Który z tytułowych bohaterów nosił nazwisko Mickiewicz?. - Among Us.Jeżeli sprawdzian z tej lektury jest tuż, tuż lepiej sprawdź stan swojej wiedzy na jej temat przechodząc ten quiz.. Strona Główna Funkcje Społeczność Plany Cenowe.. Devam etmek için doğru yanıta dokunun.. 1) Nika to 2) Bohaterowie lektury uczyli się w: 3) Caban był: 4) Gang Niewidzialnych Ludzi"FELIX, NET I NIKA ORAZ GANG NIEWIDZIALNYCH LUDZI" - TEST PYTANIA.. W jakich miejscowościach toczy się akcja powieści?. Quizy Os. .. Test z lektury ,,Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" .. test jest spoczko ale nad ortografią możesz popracować .Test z lektury "Felix, Net i Nika oraz gang niewidzalnych ludzi" .. 19/20 miałam to jako lekturę w tamtym roku… to była dla mnie jedna z najgorszych lektur i ogólnie książek jaką czytałam .. Czytałam 8 części z serii Felix, Net i Nika.. Adaptacja Powieść Rafała Kosika doczekała się adaptacji filmowej (2012).. Część 3.. Utwórz Ćwiczenie Logowanie Utwórz Konto Polski.. chomik8.. Skomentuj.. Kim z zawodu jest mama Neta?.

Kto jest autorem książki pt. " Felix, Net i Nika oraz Gang niewidzialnych ludzi"?

TEST Z LEKTURY: Hobbit, czyli tam i z .Rafał Kosik, "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" - test z lektury na poziomie trudnym.. Okazało się że gang niewidzialnych ludzi to: ekierka.. Wydana została również w języku litewskim, węgierskim i czeskim.. Udostępnij.. Test składa się z 12 pytań.. Przeczytałeś opracowanie - sprawdź czy zdasz na 6.Test z części 1-2, czyli .. 16 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. Udostępnij.. TEST Z LEKTURY: Hobbit, czyli tam i z powrotem.. Znudzony strażnik zamknął drzwi na klucz, ziewnął, leniwie podciągnął obwieszony bronią pas i sprawdził, czy wszystkie komputery zostały wyłączone oraz czy nikt niepowołany nie pozostał w budynku.Wieczorem, ojciec Felixa opowiada chłopcu o istnieniu Gangu Niewidzialnych Ludzi i ich szefie, niebezpiecznym Mortenie.. Przekonaj się na ile wnikliwie przeczytałeś powieść Rafała Kosika.1) Kto jest autorem powieści "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych ludzi"?. Utwórz Ćwiczenie Logowanie Utwórz Konto Polski..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt