Open task uzupełnij każde zdanie z luką tak aby zachować znaczenie zdania wyjściowego

Pobierz

Uwaga: w każdą lukę możesz wpisać maksymalnie cztery wyrazy.. Uzupełnij tekst - Dziewczynka z parku Brakujące słowo.. Wykorzystaj podany wyraz nie zmieniając jego formy.. Lubię dobrą kawę i książki Stephena Kinga.. Wymagana jest pełna poprawność gramatyczna i ortograficzna.. Wymagana jest pełna poprawność gramatyczna i ortograficzna.. Proszę o pomoc To pytanie ma już najlepszą odpowiedź, jeśli znasz lepszą możesz ją dodaćOPEN TASK uzupełnij każde zdanie z luką tak, aby zachować znaczenie zdania wyjściowego.. Odpowiedzi zapisz w zeszycie wietrzykowska02 1. hanging out 2. are the students' 3. there aren'tWykorzystując podane wyrazy, uzupełnij zdanie tak, aby zachować znaczenie zdania.. Dec 14, 2020Język angielski Szkoła podstawowa rozwiązane OPEN TASK Uzupełnij każde zdanie z luką tak aby zachować znaczenie zdania wyjściowego.. Odpowiedzi zapisz w zeszycie.. Wymagana jest pełna poprawność ortograficzna i gramatyczna wpisywanych fragmentów zdań.. W każdą lukę możesz wpisać maksymalnie trzy wyrazy.. Poziom rozszerzony 2020.. Odpowiedzi zapisz w zeszycie.Wykorzystując wyrazy podane drukowanymi literami, uzupełnij każde zdanie z luką, tak aby zachować sens zdania wyjściowego (9.1.-9.4.).. W każdą lukę możesz wpisać maksymalnie 3 wyrazy.. Wymagana jest pełna poprawność ortograficzna i gramatyczna wpisywanych fragmentów zdań..

Uzupełnij każde zdanie z luką, tak aby zachować sens zdania wyjściowego.

MADE some mistakes in your test.Wykorzystując pożądane wyrazy, uzupełnij każde zdanie tak, aby zachować znaczenie zdania wyjściowego.. W każdą lukę możesz wpisać maksymalnie trzy wyrazy.. Proszę o pomoc ;) Szybkooo Daje naj ;D. Question from @Wiiktoriaa - Gimnazjum - Język niemiecki .. January 2019 0 59 Report.. Uwaga: w każdą lukę możesz wpisać maksymalnie cztery wyrazy.. Wymagana jest pełna poprawność ortograficzna i gramatyczna wpisywanych fragmentów zdań.. Pierwsze litery wyrazów zostały podane.. Wykorzystaj podany wyraz, nie zmieniając jego formy.. Wykorzystaj podany wyraz, nie zmieniając jego formy.. Do you still take piano lessons?Zadanie Maite1629 Uzupełnij każde zdanie, tak aby zachować znaczenie zdania wyjściowego.. W każdą lukę możesz wpisać maksymalnie trzy wyrazy.. Proszę zapoznać się z dyskusji i odpowiedzi na pytania Wykorzystując wyrazy podane drukowanymi literami, uzupełnij każde z niedokończonych zdań tak, aby zachować znaczenie zdania wyjściowego.Nie zmieniaj podanych fragmentów, ani formy podanych… poniżej.. W każdym zdaniu brakuje maksymalnie czterech elementów.. Question from @Niiiie02 - Gimnazjum - Język angielskiPODRĘCZNIK: zadanie 3 strona 89 OPEN TASK Uzupełnij każde zdanie z luką tak, aby zachować znaczenie zdania wyjściowego..

Moje książki ‌ ‌ ‌ ‌ ‌Uzupełnij każde zdanie z luką, tak aby zachować sens zdania wyjściowego 1-6.

Przeczytaj pary zdań.. 23.Tekst z lukami Brakujące słowo.USE OF ENGLISH Wykorzystując podane wyrazy, uzupełnij każde zdanie z luką tak, by zachować sens zdania wyjściowego.. Uwaga!. CZY SLAWA WALCZACYCH JEST WAZNIEJSZA OD ZWYCIESTWA W BITWIE ROZWAZ PROBLEM I UZASADNIJ SWOJE ZDANIE ODWOLUJAC SIE DO .. Wykorzystaj podany wyraz, nie zmieniając jego formy.. Wymagana jest pełna poprawność ortograficzna i gramatyczna wpisywanych fragmentów zdań.. W każdą lukę można wpisać maksymalnie pięć .DYSKUSJA I ODPOWIEDZI.. Wpisz w każdą lukę odpowiedni wyraz.. W każdą lukę możesz wpisać maksymalnie trzy wyrazy, wliczając w to wyraz już podany.Aug 29, 2021Zadanie 1.. Wymagana jest pełna poprawność ortograficzna i gramatyczna wpisywanych fragmentów zdań.. Wymagana jest pełna poprawność gramatyczna i ortograficzna.. Z wykształcenia anglista.. Nie zmieniaj formy podanych wyrazów.. W każdą lukę możesz wpisać maksymalnie trzy słowa, wliczając w to wyraz już podany.. Pomożesz?. Podziękuj Napisz do mnie.. Wymagana jest pełna poprawność ortograficzna i gramatyczna wpisywanych fragmentów zdań.. Klasa 2 Klasa 3 Polski lektura.. Proszę o pomoc ;) Szybkooo Daje naj ;D .Zadanie 6.. Przeczytaj pary zdań 1-3 uzupełnij każdą lukę,tak aby zachować znaczenie zdania ..

Uzupełnij każde zdanie z luką, tak aby zachować sens zdania wyjściowego ( 9.1.-9.4.).

Uwaga: nie zmieniaj formy podanych wyrazów.Zaproszenie z luką - FUNKCJE JĘZYKOWE * zdania z luką * - Zdania z luką -ćwiczymy głoskę sz. - Quo vadis - tekst z lukami - Wiosna- tekst z lukami.. Uzupełnij każde zdanie z luką, tak aby zachować sens zdania wyjściowego.. Wymagana jest pełna poprawność gramatyczna i ortograficzna.. Uwaga!. Arkusz próbnyMay 10, 2022Pytanie 7 kwietnia 2020 Liceum/Technikum Język rosyjski Uzupełnij każde zdanie z luką, tak aby zachować sens zdania wyjściowego (9.1.-9.4.).. W każdą lukę możesz wpisać tylko jeden wyraz.1.. W każdym zdaniu brakuje maksymalnie czterech elemntów.. Nie zmieniaj formy podanych wyrazów..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt