Godziny po niemiecku ćwiczenia online

Pobierz

Chcesz ćwiczyć dalej z innowacyjną metodą 3 kroków i szybciej zrozumieć gramatykę?. Zobacz również: Liczby po angielsku.Praktyczna nauka języka niemieckiego za darmo Ponad 418 darmowych lekcji, 500 przykładów, 345 nagrań, ćwiczenia, PDF, proste tłumaczenie!Zasady określania godzin po angielsku.. po angielsku oraz odpowiedzieć na to pytanie.. Czy dogadałbyś się w języku niemieckim?. 2018-12-03 18:31:23 Podaj godziny w języku niemieckim potocznie i urzędowo 2014-01-28 06:37:44Język niemiecki dla dzieci.. Rozpocznij quiz .. Całość materiałów podzielona jest na poziomy (Stufe 0-4), możesz ćwiczyć wszystko, od alfabetu po skomplikowane konstrukcje gramatyczne.- Teraz robi się ciemno już o piątej po południu.. Język niemiecki .Ćwiczenia online z języka niemieckiego, nauka niemieckiego przez internet za darmo.. Odpowiedzi udzielamy w zależności od danej pory, wykorzystując różne zwroty.. Pytanie która godzina i podawanie godziny po angielsku są bardzo przydatnymi umiejętnościami w codziennym życiu.. - Wstaję codziennie o godzinie siódmej.. (It's ten past ten - jest 10:10)Jest godzina… Sposób pierwszy - tradycyjny.. Z poniższego artykułu dowiecie się, jak zapytać "która jest godzina?". 24-godzinny wariant używa się w języku oficjalnym, a 12-godzinnym w języku potocznym.Sprawdź, czy zdasz ten test o godzinach w języku niemieckim!.

Podawanie godziny po niemiecku.

0.Poznaj słówka po niemiecku, bez których w pracy biurowej ani rusz.. Rozpocznij quiz .. Rozwiązując ćwiczenia ze znajomości godzin po niemiecku ćwiczenie 1 lub .Godziny, test z języka niemieckiego Bez niemieckich znaków!. Umiesz wymówić poszczególne części ciała?. Ciekawe ćwiczenia interaktywne na lekcję języka niemieckiego.. Mój zeszyt do niemieckiego?. Masz do niego dostęp 24/7 dobę.Godziny po angielsku należą do podstaw języka angielskiego.. Podawanie godzin: Jeżeli duża wskazówka wskazuje cyfry od 1 do 29, wówczas mówimy, że jest "po" godzinie, używając do tego słówka "past" oraz liczby minut.. Jak dobrze znasz język niemiecki?. bogatą godzinęzapisz godziny po niemiecku 2016-05-19 21:20:00 Zapisz , jako ułamek godziny .. O której godzinie?. Jeżeli coś trwa więcej niż godzinę po niemiecku powiemy: eine gute Stunde - dobrą godzinę .. W tej części znajdują się też zestawienia zwrotów i słówek z różnych obszarów tematycznych .Godziny po niemiecku.. Nauka zegara tarczowego.. 7 pyta .TestWiedzy.pl - Ogromna ilość testów na czas ze wszystkich możliwych kategorii.. bab.la nie jest odpowiedzialne za ich brzmienie.. Nauka niemieckiego online - słówka niemieckie z wymową, ćwiczenia online i do wydruku.. O autorce: język niemiecki jest obecny w moim życiu od ponad 20 lat.. po niemiecku oraz w jaki sposób odpowiedzieć na to pytanie.Online-Übungen von Claus Lenz Świetna strona, pękająca w szwach, jeśli chodzi o ćwiczenia interaktywne..

Są za to lekcje online, nagrane przeze mnie wcześniej.

Godziny w języku niemieckim.. Słuchanie, czytanie, gramatyka.. Źródło: Ci dość dobrze, ale możesz jeszcze poćwiczyć.. na które musisz się stawić o konkretnej godzinie.. Pytanie o godzinę i jej podawanie po niemiecku bardzo przydają się w codziennym życiu.. Zazwyczaj dzieli się je "połówkowko", czyli jeśli zegar wskazuje liczbę minut od 1 do 29, używamy słowa past - po, i dodajemy liczbę minut.. Przetestuj swoją wiedzę.Znajdziesz tutaj wypracowania po niemiecku, podstawowe zagadnienia gramatyczne, wskazówki dotyczące efektywnej nauki języka obcego.. Ćwiczenia.. Niemiecki dla początkujących od podstaw.Od opublikowania ostatniego wpisu z serii ?. - Zegar wybił północ.. Czas zegarowy - język niemiecki - Ćwiczenia i testy interaktywne z języka niemieckiego.. Bierz ile możesz, najlepiej całymi garściami.. Postaramy się też poćwiczyć pytania o godzinę .Kolory po niemiecku - ćwicz słownictwo online!. Jeśli liczba minut zawiera się między 31 a 59, używamy słowa to - do.Ćwiczenie 10 str. 41 - COULD / COULDN'T / SHOULD / SHOULDN'T - Rodzina po niemiecku - Ćwiczenie 11 str. 41 - Ćwiczenie 6 str. 40 - Dni tygodnia po niemieckuPrzykłady użycia - "ćwiczenia" po niemiecku Poniższe tłumaczenia pochodzą z zewnętrznych źródeł i mogą być niedokładne.. Pełne godziny - uczeń odczytuje o której godzinie odjeżdża autobus, a następnie wybiera zegar tarczowy wskazujący godzinę odjazdu..

Es ist …Znajdziesz tutaj pomoce do nauki niemieckiego i ćwiczenia online.

Moi rodzice przyjdą o godzinie dziesiątej.). zadania i ćwiczenia są dla Ciebie dostępne na platformie w koncie kursantki.. 307 stron z ciekawymi ćwiczeniami na poziomie A1-B1 wyjaśniający klucz odpowiedzi (odpowiedź PLUS komentarz) .Godziny po niemieckuCzas w języku niemieckimCyfry w niemieckim - 3 - CZĘŚĆ 3 Ćwiczenia Podaj godziny po niemiecku, a następnie sprawdź ich poprawność.. Część z materiałami pomocniczymi zawiera między innymi bogaty zestaw opisów po niemiecku, między innymi: opis obrazka, osoby, pokoju, opis domu i wiele innych.. Polish (Śmiech) Ćwiczenia fizyczne mogą być super, ale w życiu są też inne rzeczy.. - GRAMATYKA .. Ćwiczenia edukacyjne online Nauka odczytywania wskazań zegara - godziny i minuty.. Która godzina?. Zobacz fiszki.. Sprawdź swoje wyniki:Nauka zegara..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt