Uzupełnij dialog tak aby otrzymać spójne i logiczne teksty

Pobierz

Luki należy uzupełnić w języku angielskim.. Luki należy uzupełnić w języku angielskim.. Wpisz w każdą lukę brakujący fragment wypowiedzi, tak aby otrzymać spójny i logiczny tekst.. They may be able3 Uzupełnij opis ilustracji.. Wpisz w każdą lukę (1.-3.). Wpisz w każdą lukę Uwaga!. Nie zmieniaj formy podanych wyrazów.. Wykorzystaj wyrazy podane w nawiasie, ale nie zmieniaj ich formy.. Wpisz w każdą lukę 6.1.-6.3. brakujący fragment wypowiedzi, tak aby otrzymać spójne i logiczne teksty.. Luki należy uzupełnić w języku angielskim.. Wpisz w każdą lukę brakujący fragment wypowiedzi tak, aby otrzymać spójne i logiczne teksty.. Luki należy uzupelnić w języku angielskim.Bardzo proszę o szybką pomoc.. Luki należy uzupełnić w języku angielskim.. Uzupełnij dialog.. Luki należy uzupełnić w języku niemieckim.. Wpisz w każdą lukę (1-2) brakujący fragment wypowiedzi, tak aby otrzymać spójne i logiczne teksty.. brakujący fragment wypowiedzi, tak aby otrzymać spójny i logiczny tekst.. Luki należy uzupełnić w języku angielskim.Uzupełnij dialogi 6.1.-6.3.. Luki należy uzupełnić w języku angielskim.. W każdą lukę możesz wpisać maksymalnie trzy wyrazy.. Luki należy uzupełnić w języku niemieckim.. Luki należy uzupełnić w języku angielskim.. Luki należy uzupełnić w języku angielskim.. Luki należy uzupełnić w języku angielskim.. Luki należy uzupełnić w języku angielskim..

Uzupełnij dialogi tak, aby otrzymać spójne i logiczne teksty.

W każdą lukę możesz wpisać maksymalnie cztery wyrazy.. Y: Great.Uzupełnij dialogi 1.1.-1.2.. W każdą lukę możesz wpisać maksymalnie cztery wyrazy.. Luki należy uzupełnić w języku angielskim.. Wpisz w każdą lukę (2.1. brakujący fragment wypowiedzi, tak aby otrzymać spójny i logiczny tekst.. Wpisz w każdą lukę (1-3) brakujący fragment wypowiedzi, tak aby otrzymać spójny i logiczny tekst.Uzupełnij minidialogi 5.1-5.3.. Wpisz w każdą lukę 6.1.-6.3. brakujący fragment wypowiedzi, tak aby otrzymać spójne i logiczne teksty.. -2.3) brakujący fragment wypowiedzi, tak aby otrzymać spójny i logiczny tekst.. Każdą lukę uzupełnij brakującym fragmentem wypowiedzi, tak aby otrzymać spójne i logiczne teksty.. Luki należy uzupełnić w języku angielskim.. Wpisz w każdą lukę 6.1-6.3 brakujący fragment wypowiedzi, tak aby otrzymać spójny i logiczny tekst.. Wpisz w każdą lukę (6.1.-6.3.). W każdą lukę wpisz jeden wyraz tak, aby powstał spójny i logiczny tekst, zgodny z ilustracją.. Luki należy uzupełnić w języku angielskim.. Uzupełnij dialogi.. Wpisz w każdą lukę 6.1.-6.3 brakujący fragment wypowiedzi, tak aby otrzymać spójne i logiczne teksty.. Luki należy uzupełnić w języku angielskim.Uzupełnij dialogi.. Luki należy uzupełnić w języku angielskim.. 1 Zobacz odpowiedź Reklama Reklama .. Uwaga!.

Jak brzmiałby ten dialog ... tak aby otrzymać spójne i logiczne : teksty.

3 Uzupełnij dialog.. Wpisz w każdą lukę brakujący fragment wypowiedzi, tak aby otrzymać spójne i logiczne teksty.. W każdą lukę możesz wpisać maksymalnie trzy wyrazy.. Where 1.2 Uzupełnij dialogi.. Przeczytaj tekst, z którego usunięto cztery zdania.Uzupełnij dialogi 3.1.-3.2.. Uwaga!. Przeczytaj teksty.. Luki należy uzupełnić w języku angielskim.. Uwaga!. Luki należy uzupełnićUzupełnij dialog.. Liczba zadań: 4.. Uwaga!. Wpisz w każdą lukę brakujący fragment wypowiedzi tak, aby otrzymać spójne i logiczne teksty.. Wykorzystując podane wyrazy, uzupełnij każde zdanie z luką tak, aby zachować sens zdania wyjściowego.. Wpisz w każdą lukę brakujący fragment wypowiedzi, tak aby otrzymać spójne i logiczne teksty.Uzupełnij dialogi.. brakujący fragment wypowiedzi, tak aby otrzymać spójne i logiczne teksty.. 6.2.Uzupełnij dialog.. W każdą luk …Uzupełnij dialogi tak aby otrzymać spójny i logiczny tekst 1 Zobacz odpowiedź Reklama Reklama KNNAxel KNNAxel Odpowiedź: 1.Where are you?. Wpisz w każdą lukę brakujący fragment wypowiedzi, tak aby otrzymać spójne i logiczne teksty.. Wpisz w każdą lukę (2.1.. Wpisz w każdą lukę brakujący fragment wypowiedzi, tak aby otrzymać spójny i logiczny tekst.. Wykorzystaj wyrazy podane w nawiasie, ale nie zmieniaj ich formy.. 6.2.Przeczytaj notatkę z lukami, wysłuchaj tekstu dwa razy, a następnie uzupełnij luki, wybierając poprawną formę (a, b lub c)..

Luki należy uzupełnić wUzupełnij dialogi tak, aby otrzymać spójne i logiczne teksty.

Wykorzystaj wyrazy podane w nawiasie, ale nie zmieniaj ich formy.. Wpisz w każdą lukę brakujący fragment wypowiedzi tak, aby otrzymać spójne i logiczne teksty.. Luki należy uzupełnić w języku rosyjskim.Reakcja na sytuacje, uzupełnienie dialogów.. Daje naj.. Question from @Myszukiniamyszka - Szkoła podstawowa - Język angielskiUzupełnij dialog.. Wpisz w każdą lukę brakujący fragment wypowiedzi, tak aby otrzymać spójne i logiczne teksty.. Luki należy uzupełnić w języku angielskim.. brakujący fragment wypowiedzi, tak aby otrzymać spójny i logiczny tekst.. Wpisz w każdą lukę 6.1.-6.3. brakujący fragment wypowiedzi, tak aby otrzymać spójne i logiczne teksty.. Wykorzystaj wyrazy podane w nawiasie, ale nie zmieniaj ich formy.. W każdą lukę możesz wpisać maksymalnie cztery wyrazy.. Wpisz w każdą lukę brakujący fragment wypowiedzi, tak aby otrzymać spójne i logiczne teksty.. Wpisz w każdą lukę 6.1.-6.3 brakujący fragment wypowiedzi, tak aby otrzymać spójne i logiczne teksty.. moim zdaniem tam nie powinno być Jordan, ponieważ dalej on tłumaczy co to jest preferowane imie wiec tu nie ma .Uzupełnij dialogi 6.1.-6.3.. ZADANIE 6 / 3 Uzupełnij dialog.. Wykorzystując wyrazy podane drukowanymi literami, uzupełnij każde zdanie z luką, tak abyUzupełnij dialog.. Luki należy uzupełnić w języku angielskim..

X: It ...fragment wypowiedzi, tak aby otrzymać spójne i logiczne teksty.

W zadaniach 7.1.-7.4. z podanych odpowiedzi wybierz właściwą, zgodną z .Uzupełnij dialogi.. I'm Magda.Uzupełnij dialogi..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt