Znaczenie imienia slawomira

Pobierz

Stanowi złożenie słów "sławić" oraz "mir", czyli "pokój".. Bliźnięta, Wodnik i Strzelec są znakami podkreślającymi rolę intelektu.. W naszej księdze imion poznasz ukryte znaczenia imion, które Cię interesują.. Znaczenie imienia Sławomir Sławomir jest niezwykle odpowiedzialny, prawdomówny oraz dobroduszny.. Sławomira - imię żeńskie pochodzenia staropolskiego, składające się z członów Sławo-.. Imienia tego używa obecnie 5039 Polek w 2001 r. - 5446 .Sennik - znaczenie snu Sławomira - imię.. Ma swój charakterek i trudno.. Imie Slawomira ma sumę cyfr: 39 Numerologiczne 3.. Starannie planuje wszystkie swoje kroki, nigdzie nie idzie "na żywioł", ponieważ takie postępowanie jawi jej się jako nieodpowiednie i nieodpowiedzialne.Numerologia i znaczenie imienia Slawomira.. Sławomira Opis podstawowy imienia: Symbolika jakiego-kol-wiek Imienia w snach jest utożsamiana z jego numerologicznym wydźwiękiem na jawie, gdyż imię jest magicznym słowem identyfikującym każdego z nas i pozwalającym odróżnić go od innych ludzi.Imię: SŁAWOMIRA: Znaczenie Sławomira: ta, co niesie pokój i sławę: Pochodzenie imienia Sławomira: starosłowiańskie: Numer dla imienia Sławomira: 3: Najlepszy znak zodiaku Sławomira: Byk: Szczęśliwa Planeta Sławomira: Wenus: Dla imienia Sławomira imieniny wypadają: 23 GrudniaPochodzenie: Staropolskie żeńskie imię pochodzenia słowiańskiego, złożone z członów Sławo - ("sława, sławić") i - mir ("pokój, spokój, dobro")..

Pochodzenie imienia i patroni.

Slawomira to osoba ukierunkowana na osobiste spełnienie.. Przekonana o swym powodzeniu i święcie wierzy w słuszność swej sprawy.Imię Sławomir ma słowiańskie korzenie.. W Polsce pojawiło się ono już w XII w. i występowało także pod różnymi pobocznymi formami, jak m.in. Sławko czy Sławosz.. Wymienione znaki zodiaku dobrze współgrają z wszechstronnym charakterem tego imienia.. Tym samym oznacza osobę, która sławi pokój, bądź człowieka, który słynie z opanowania i spokoju.Jun 4, 2022Imię Sławomira jest idealne dla urodzonych w znaku Bliźniąt, Strzelca, Wodnika oraz Ryb.. Sławomir nie lubi samotności i ma silną potrzebę przyjaźni.. Ma dużo różnorodnych talentów i możliwościach w każdej dziedzinie.. Od młodzieńczych lat Sławomir jest bardzo wrażliwy na wdzięki kobiece i bardzo samodzielny.. We wszystkim co robi Slawomira widać wolę działania, siłę, przedsiębiorczość oraz kreatywność.Sławomira - Imiona Znaczenie imion Sławomira Sławomira jest kobietą logiczną i konsekwentną.. Slawomira to osoba ukierunkowana na osobiste spełnienie.. Sławomira jest kobietą silną psychicznie, odważną i zaradną.. Najbardziej popularnym zdrobnieniem tego imienia jest Sławek.Imię Sławomira..

Znaczenie imienia Sławomir Rodzina i miłość.

Ciężką pracą, uporem i wytrwałością osiąga swoje cele.. Przed zebraniem danych z Internetu o Józkiewicz Sławomir, to wcześniej przeczytaj znaczenie imienia Sławomir Pochodzenie imienia Pochodzenia starosłowiańskiego, znaczy: ten, który słynie z pokoju.. brak, hiszp.. Ma dużo różnorodnych talentów i możliwościach w każdej dziedzinie.. Osoba o tym imieniu jest lubiana i ceniona w towarzystwie.. Z wielkim wysiłkiem dąży do celu, jaki sobie raz postawiła.. ZDROBNIENIA IMIENIA SŁAWOMIRA.. Jego ogromna wiedza i umiejętności twórcze są doceniane przez .Znaczenie imienia Sławomira Sławomira to kobieta żądna władzy, o wielkim umyśle i dobry psycholog.. Najpopularniejszą datą obchodzenia imienin Sławomira jest 5 listopada.. Uwielbia swoją pracę i chce się nieustannie rozwijać.. Imieniny.. Składa się z członów "sławo-" (sława, sławić) i "-mir .Znaczenie imion: Sławomira Sławomira Imię oznaczające osobę, która jest sławna dzięki pokojowi.. Znane imienniczki.. brak Imię pochodzenia starosłowiańskiego, odpowiednik męskiego imienia Sławomir.. Imieniny Sławomira wypadają: 17 maja, 5 listopada oraz 23 grudnia.. Sławomira imieniny obchodzi 23 grudnia.. Sławomira wyróżnia inteligencja, dzięki której ma szansę odnieść spory sukces w życiu zawodowym.Znaczenie imienia: Sławomir..

Utworzone z odwrócenia członów imienia ...

Wytrwała, odporna psychicznie i fizycznie, niezwykle zaradna i pomysłowa.. W kraju mieszka 10 osób z rodzin o nazwisku Józkiewicz.. Sławomir znaczy więc tyle co: "wysławiający pokój".. Praca jest dla niej bardzo ważna, potrafi z niej czerpać nie tylko pieniądze, ale również przyjemność.ang.. Imię Sławomir ma pochodzenie słowiańskie.. We wszystkim co robi Slawomira widać wolę działania, siłę, przedsiębiorczość oraz kreatywność.SŁAWOMIRA - znaczenie imienia Charakterystyka Kobieta sukcesu.. Potrafi być uwodzicielska, wcale nie starając się o to.. Imię słowiańskie, oznaczające osobę, która jest sławna dzięki pokojowi.. Sławomira to żeńskie imię, które składa się z dwóch członów: sław-oznaczającego sławę oraz -mir, tłumaczonego jako: "dobro", "pokój", "spokój".. Szanuje obyczaje, kulturę i doświadczenia ludzi.Znaczenie imienia Sławomira.. Oznacza osobę słynącą z pokoju lub zdobywa sławę, zaprowadzając porządek, pokój.. Osoba ta jest człowiekiem żadna władzy, sceptycznie nastawiona do współpracowników, udającym, że jest zapracowana i zajęta.Mar 23, 2021Znaczenie imienia Sławomira - Pochodzenie: starosłowiańskie Znaczenie: ta, co niesie pokój i sławę Liczba: 3 Znak zodiaku: Byk Planeta: Wenu .. Imię słowiańskie, oznaczające osobę, która jest sławna dzięki pokojowi..

Czy ciekawi Cię pochodzenie imienia i znaczenie imienia?

Sławomira ZNACZENIE IMIENIA SŁAWOMIRA.. Imieniny: 23 grudnia.. Sławomira - dzieckoSławomir, Sławomiar (zdrob.Sławek) - staropolskie męskie imię pochodzenia słowiańskiego, złożone z członów Sławo-("sława, sławić") i -mir ("pokój, spokój, dobro, świat").. Charakterystyka: Kobieta o tym imieniu jest zazwyczaj miła i urocza, jednak pełna kompleksów, które trudno z niej wyciągnąć.. Nie stroni od towarzystwa.. brak, franc.. Praktyczna, spokojna, nieustannie wszystko rozważająca,opanowana - ma wielkie zaufanie do własnych zdolności.. Ryby podkreślą swą zdolność do tworzenia i syntezy.. Wcześnie.. Życie towarzyskie.. Imię to prawdopodobnie znaczyło tyle, co "ten, który zdobywa sławę poprzez pokój, pokojowe zachowanie, zaprowadzanie porządku, spokoju" (w przeciwieństwie do imion typu Borzysław, w .Slawomira Numerologia imienia: Slawomira Imie Slawomira ma sumę cyfr: 39 Numerologiczne 3.. Sławomira Wronkowska-Jaśkiewicz - profesor .Znaczenie imienia Sławomir.. Każdy człowiek na Ziemi ma jakieś imię.Mnogość imion jest niezliczona ale na pewno towarzyszy ono każdemu mężczyźnie i każdej kobiecie przez całe jego czy jej życie - poczynając od momentu nadania imienia chwilę po urodzeniu .Imię : SŁAWOMIRA Pochodzenie: Pochodzenie: starosłowiańskie Znaczenie imienia: ta, co niesie pokój i sławę Liczba dla imienia: 3 Znak zodiaku: Byk Planeta: Wenus Imieniny obchodzi: 23 Grudnia Ciepły dom i wyrozumiały partner są jej azylem - wówczas nawet największe niewygody nie są dla niej przeszkodą na drodze do szczęścia.Znaczenie nazwiska Józkiewicz geneza.. Jak kocha, to na zawsze.. Osoba ta jest człowiekiem żadna władzy, sceptycznie nastawiona do współpracowników, udającym, że jest .Znaczenie imion.. Imię to oznacza: ten, który zdobywa sławę poprzez pokój, pokojowe zachowanie.. W stosunku do mężczyzn bardzo ostrożna.Imię: Sławomira - znaczenie imienia, imieniny, imienniczki Znaczenie imienia Sławomira.. Dodatkowo, można je świętować 2 kwietnia, 17 maja, 2 października oraz 23 grudnia.. Imieniny Sławomiry.. To bardzo mądry, ułożony człowiek, który interesuje się naukami ścisłymi.. Sławomir jest urodzonym człowiekiem sukcesu.. Nie wartościuje ludzi ze względu na płeć,.. Praca i kariera zawodowa.. Sławomir to staropolskie imię męskie.. .Sławomir to imię staropolskie, złożone z członów Sławo- (sława, sławić) i -mir (pokój, spokój, dobro).. IMIENINY SŁAWOMIRY..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt