Napisz email do kolegi koleżanki z rosji

Pobierz

REKLAMA.Właśnie wprowadziłeś / wprowadziłaś się do nowego domu.. prosze o pomoc około 80 słów : (.. Wzór e maila po angielsku z tłumaczeniem na polski.Napisz maila do kolegi z Rosji (po Rosyjsku) w którym będzie:-zapraszasz Go do Białegostoku w Maju, -piszesz co może zobaczyć (stadion, ratusz)-proponujesz by przyjechał z kolegą-informacja, że przygotowałeś wycieczkę do Białowieży(Poniżej przedstawiony jest przykładowy e-mail, na temat ciekawych miejsc w Polsce.. List nieformalny, nazywany także listem prywatnym, jest jedną z najczęstszych form wypowiedzi spotykanych w szkołach i na egzaminach.. Wschodząca gwiazda.. Pisz w czasie przeszłym.. Polecenie:Napisz @ do kolegi z włoch w którym: - podziękujesz mu za list i zdjęcie, oraz powiesz, że jest bardzo ładnym i sympatycznym chłopcem, - spytasz jakich przedmiotów się uczy i jaki jest jego ulubionym, - wytłumaczysz mu dlaczego piszesz do niego @ a nie tradycyjny list i spytasz czy spędza dużo czasu przed .. Opisz jednodniową wycieczkę, na której byłeś/ byłaś.. Proszę zapoznać się z dyskusji i odpowiedzi na pytania Napisz e-mail do kolegi lub koleżanki z zagranicy w którym opiszssz zawody sportowe które oglądałeś w tv lub na których byłeś.. W emailu do kolegi / koleżanki z Anglii napisz: dlaczego się przeprowadziłeś / przeprowadziłaś, jak wygląda twój nowy pokój, zaproś kolegę / koleżankę do siebie..

... napisz list do kolegi/koleżanki na temat pogadanki ...

Dzieci rozpoczynały naukę w wieku ośmiu lat, Gdy przekroczyły progi szkoły zauważyli, iż język którym się posługują na .DYSKUSJA I ODPOWIEDZI.. co zadecydowało, że zapisałeś/łaś się na ten kurs jak często odbywają się zajęcia co sądzisz o swoim instruktorze jazdy o wrażeniach z Twojej samodzielnej jazdy samochodem.DYSKUSJA I ODPOWIEDZI.. Как твои дела?JĘZYK ROSYJSKI: Napisz list do koleżanki/kolegi w którym: -opiszesz swoją wycieczkę do Rosji i podasz środek transportu.. Pytania bez odpowiedzi wkrótce otrzymać przegląd i omówienie innych użytkowników.Jak napisać list prywatny po rosyjsku.. Poniższe rozwiązanie traktuj jako wzór, na podstawie którego stworzysz własną wypowiedź pisemną.). Napisz list do angielskiej uczelni.. -podaj co ciekawego tam widziałaś i z kim tam byłaś.. Wzór e maila po angielsku z tłumaczeniem na polski.Napisz email do kolegi/koleżanki z Anglii, w którym: • pogratulujesz koledze/koleżance tego, że dostał/dostała się na studia, • spytasz się, jak znalazł/znalazła mieszkanie w mieście, w którym będzie studiować, • opiszesz problem, jaki masz ze znalezieniem stancji w mieście, w którym ty będziesz studiować, • poprosisz kolegę/koleżankę o kontakt z tobą.83% List do koleżanki w którym opiszesz przygodę podczas pobytu w górach 66% Napisz list do koleżanki/kolegi i opisz w nim swoją niesamowitą podróż..

Napisz email do koleżanki/kolegi z Rosji o podziale obowiązków w Twojej rodzinie.

Zadanie 4 Poznałeś / Poznałaś nowego kolegę z Wielkiej Brytanii.. Poniższe rozwiązanie traktuj jako wzór, na podstawie którego stworzysz swoją wypowiedź pisemną) Wariant męski: Привет, Аня!. Pytania bez odpowiedzi wkrótce otrzymać przegląd i omówienie innych użytkowników.Napisz do swojego kolegi lub swojej koleżanki email, w którym: - napiszesz, gdzie byłeś i jakiego rodzaju widowisko sportowe widziałeś, - opiszesz przebieg tego wydarzenia, - zaproponujesz koledze/koleżance wspólne uprawianie jakiegoś sportu, uzasadniając swoją propozycję.. Piszemy go najczęściej do naszego kolegi lub koleżanki z Rosji, opowiadając mu o tym co się ostatnio stało i zadając własne pytania.E mail nieformalny do przyjaciółki lub koleżanki po angielsku.. -przedstaw nowo poznanego kolege i opisz jego wygląd i cechy charakteru.. Wskazówki jak napisać e mail po angielsku, zasady pisania, przydatne zwroty, przykładowy email do kolegi lub przyjaciela w języku angielskim.. Rozwinięcienapisz list do kolegi lub koleżanki z rosji w którym opiszesz ideał swojej dziewczyny , podaj wygląd , cechy charakteru , zainteresowania , sposób zapoznania słow od 200 do 250 prosze o poprawne i doskonałe odpowiedzi.Napisz list do przyjaciela w jezyku rosyjskim w którym przeprosisz ją że długo do niej nie pisałeś do przyjaciela i opowiesz o swojej nowej szkole i o swoim nowym miejscu zamieszkania Dziękuje z góryE mail nieformalny do przyjaciela lub kolegi po angielsku..

- napisz komu kibicowales i dlaczego - wyraź radość z powodu tego… poniżej.

Zdobyte odznaki: 1.. Proszę zapoznać się z dyskusji i odpowiedzi na pytania Napisz e-mail po rosyjsku do kolegi lub koleżanki napisz że przepraszasz za to że nie mogłeś do niej/niego przyjechać ponieważ byłem chory.Uwzglednij to że byłeś u lekarza i napisz jak Cię leczył poniżej.. Wskazówki jak napisać e mail po angielsku, zasady pisania, przydatne zwroty, przykładowy email do koleżanki lub przyjaciółki w języku angielskim.. W swoim liście napisz: - jak masz na imię i na nazwisko (to nazywam się Adrian a nazwisko np. Kowalski) - ile masz lat (mam 13 lat) - gdzie mieszkasz (w Warszawie) - jakiej jesteś narodowości - jaki znasz język - jakie jest twoje hobby Proszę o pomoc DAJE NAJ!. Punkty rankingowe: 9.. 79% Napisz list do kolegi z Rosji i opisz czym dla Ciebie jest PolskaNapisz krótki list lub e-mail: a) do koleżanki lub kolegi (chcesz zapytać, czy umówione spotkanie jest aktualne) b) do urzędu miejskiego albo fundacji wspierającej uczniów( chcesz złożyć podanie o stypendium) c) do księdza (chcesz poprosić o świadectwo chrztu, które będzie Ci potrtzebne) d) do rodziców ( jesteś na kilkudniowej wycieczce i chcesz coś kupić, ale wiesz, że nie .Zredaguj do kolegi/koleżanki z Rosji wiadomość, w której napiszesz: ?. Napisz do niego e-maila, a w nim -podziękuj za e-mail i za to że właśnie do ciebie zwrócił się z tą prośbą, -napisz, czy masz zwierzęta w domu i dlaczego, -zapytaj o argumenty jego rodziców i o przyczyny, dla których on chce mieć zwierzę .Topic: Writing an email Polecenie: Napisz wiadomość po angielsku, stosując formy Past Simple: Z powodu choroby nie poszedłeś/nie poszłaś na urodziny do kolegi/koleżanki..

Napisz e-mail do kolegi/koleżanki z Rosji, w którym opiszesz wrażenia z ostatnio oglądanego filmu lub spektaklu.

Napisz email, w którym:Otrzymałeś e-mail od kolegi z Niemiec, który chce mieć psa lub kota, ale jego rodzice się na to nie zgadzają.. Prosi Cię o pomoc.. Oceń film/ spektakl, podaj jego tytuł, reżysera, głównych aktorów.. Każdy uczeń może ułożyć go w inny sposób.. Chciałabym przedstawić Ci sutuację młodzieży polskiej pod zaborem rosyjskim na podstawie książki pt. "Syzyfowe prace".. Wróciłeś z obozu, na którym złamałeś nogę .Przeczytaj opowiadanie ,,List'' Grzegorza Kasdepke i napisz list do koleżanki lub kolegi -w liście tradycyjnym lub w e-mailu-o wydarzeniu, które ostatnio cię zaskoczyło ; Przypomnij sobie pierwsze dni w gimnazjum i napisz w e-mailu o swoich wrażeniach do kolegi lub koleżanki z byłej klasy.E-mail do kolegi z UK - o mieście i domu..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt