Wypracowanie o rodzinie niemiecki

Pobierz

Skomentuj.. Jest moją pasją i miłością, która rozkwitła już w szkole podstawowej.Plik wypracowanie po niemiecku o rodzinie w.zip na koncie użytkownika vrrenjithguptha • Data dodania: 4 kwi 2015Test: rodzina po niemiecku :) Opis testu: podaj niemiecki odpowiednik członka rodziny podanego po polsku :) Liczba pytań: 18 Poziom: Średni Rozwiązany: 1599 razy Średnia ocena:Quiz o rodzinie po niemiecku.. Jest moją pasją i miłością, która rozkwitła już w szkole podstawowej.Rodzina w dzisiejszych czasach jest na wagę złota.. Temat ten jest poruszany niezwykle często w tych czasach więc jeśli nie masz ochoty popełnić kardynalnego błędu podczas rozmowy z Niemcem, bądź przygotowując się do matury radziłbym się tych słówek nauczyć!Geschwister = rodzeństwo Eltern = rodzice Großeltern - dziadkowie Vater - ojciec Mutter - matka Opa, Oma - dziadek, babcia Schwester, Bruder - siostra, brat Onkel, Tante - wujek, ciocia Familie - rodzinaZgodnie z misją, Redakcja serwisu dokłada wszelkich starań, aby dostarczać rzetelne i sprawdzone treści edukacyjne.. eine Kinderlose Familie - rodzina bezdzietna.. 17 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. Scrooge po wizycie 3 duchów, które uświadomiły mu, jak złym człowiekiem był, ilu ludzi zranił i co może stać się z nim przez to po śmierci .. Twój wybór, Rose | Prologue & character depicit..

Test: niemieckiMoja rodzina - Mi familia.

rodziny po niemiecku.. Mimo iż był ambitny, przeważały w nim złe cechy charakteru: konkurował o przywództwo w drużynie z Boką, a także zdradził swych przyjaciół.Zobacz 2 odpowiedzi na zadanie: napisz notatke o gerebie (8-9)zdan.. Użytkownicy szukali również w naszych zbiorach: krystyna drat ruszczak portret narcyza odpowiedzi krystyna drat ruszczak portret narcyza odpowiedzi streszczenie fragmentu noelka jak zrobić strój Zeusa samentu w labiryncie opis przeżyć wewnętrznychOd sierpnia 1961 do listopada 1989 system umocnień o długości 45,1 km (betonowy mur, okopy, zapory drutowe, miny) oddzielał Berlin Wschodni, stolicę Niemieckiej Republiki Demokratycznej i miejscowości zachodniej Brandenburgii od Berlina Zachodniego.. Weryfikacja tekstu odbywa się na następujących poziomach:Zobacz 1 odpowiedź na zadanie: Opisz swoja rodzinę po Niemiecku .. Gereba moglibyśmy uznać za postać negatywną w utworze.. W tej chwili koncentruję się w 99% na języku niemieckim, udostępniam darmowe materiały, dzielę się wiedzą i doświadczeniami.List nieformalny po niemiecku, znany również jako list prywatny, jest rodzajem listu, który się pisze do znajomych, członków rodziny, przyjaciół.. justynasikora95.Często zachowywał się arogancko, kpił ze swojego siostrzeńca Freda - jego jedynej rodziny..

... Zobacz podobne quizy: #jezyk #niemiecki #rodzina .

eine Kinderreiche Familie - rodzina wielodzietna.. To ona będzie zawsze stać za naszymi plecami cokolwiek by nam się nie stało.. Wypracowania.. Dodatkowe oznaczenie "Sprawdzona treść" wskazuje, że dany materiał edukacyjny został zweryfikowany przez Redakcję lub ekspertów współpracujących z serwisem.. opis mojej rodziny po niemiecku - Meine Familie Autor: Monika Łączna-Kur Meine Familie besteht aus fünf Personen.. O autorce: język niemiecki jest obecny w moim życiu od ponad 20 lat.. Podstawowe zwroty i krótkie zdania.Język niemiecki - Wypracowania po niemiecku.. Olivia16 102 pkt.. Czytanie wypracowań to wbrew pozorom dobry sposób na naukę, gdyż wiele zwrotów i wyrażeń występuje razem z odpowiednim kontekstem - co bardzo .Tłumaczenie słowa 'wychowanie do życia w rodzinie' i wiele innych tłumaczeń na niemiecki - darmowy słownik polsko-niemiecki.. A wiec prosze was zebyscie opisali swoja rodzine po niemiecku : ) z gory dziekuje za najlepszy opis tam pkt i n*a*j WENY i milego pisania ;DList o zgubionym telefonie / Beschreibe in einem Brief, wie du dein Handy verloren hast Opisz koledze z Niemiec twoją nową szkołę / Berichte einem Freund aus Deutschland über deine neue Schule List do biura podróży / Anfrage an ein Reisebüroniemiecki wypracowanie o rodzinie poczytaj na ten temat na moim blogu JestemKontent.pl - Blog i dowiedz się więcej na temat niemiecki wypracowanie o rodziniePlik wypracowania o rodzinie po niemiecku.pdf na koncie użytkownika clausjerome23 • Data dodania: 21 sty 2015Zgodnie z misją, Redakcja serwisu dokłada wszelkich starań, aby dostarczać rzetelne i sprawdzone treści edukacyjne..

zestaw słówek z książki : niemiecki w 30 dni, lekcja 1.

Bierz ile możesz, najlepiej całymi garściami.. Najlepsi w tym miesiącu pawlowiczf 306 pkt.. Julexv 79 pkt .Znajdziesz tutaj wypracowania po niemiecku, podstawowe zagadnienia gramatyczne, wskazówki dotyczące efektywnej nauki języka obcego.. Zobacz jak inny radzą sobie z pisaniem na dany temat, wszystkie zamieszczone tutaj wypracowania zostały sprawdzone i mogą zostać wykorzystane jako przykład prac na dany temat.. Bierz ile możesz, najlepiej całymi garściami.. NA DOBRY POCZĄTEK Pamiętajcie o tym, że rzeczowników w języku niemieckim należy uczyć się razem z rodzajnikami określonymi (der, die, das).Żeby ułatwić Wam zapamiętywanie, użyję do każdego rodzaju innego koloru.Katalog ściąg i wypracowań z zakresu Niemiecki - Języki .. Pamiętaj, że jeśli nie widzisz interesującego Cię tematu wypracowania, to możesz skorzystać z powyższej wyszukiwarki treści.. Starzec nigdy nie cieszył się szczęściem innych i nie wiedział co to są prawdziwe uczucia.. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. Opisz swoja rodzinę po Niemiecku .. Poland_123 4 miesiące temu.. Weryfikacja tekstu odbywa się na następujących poziomach:die Familienmitglieder - członkowie rodziny.. Patrycja_123 94 pkt.. Dodatkowe oznaczenie "Sprawdzona treść" wskazuje, że dany materiał edukacyjny został zweryfikowany przez Redakcję lub ekspertów współpracujących z serwisem..

[…] Czytaj więcej E-mail po niemieckuWypracowanie o rodzinie po niemiecku.


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt