Wzór godny naśladowania po angielsku

Pobierz

Poniżej znajduje się wiele przetłumaczonych przykładowych zdań zawierających tłumaczenia "ZA WZÓR DO NAŚLADOWANIA" - polskiego-angielski oraz wyszukiwarka tłumaczeń polskiego.Pozornie zwykła osoba, a zdołała dokonać tyle niezwykłych rzeczy.. Ośmiostronicowa biografia uczennicy zyskała uznanie jury, dzięki czemu zostanie opublikowana w książce pod red. prof. dr hab. Krystyny Chałas pt .Angielskie słowo "wzór do naśladowania" (role model) występuje w zestawach: MACMILLAN, Matura Masters, Intermediate, Unit 6 English 1LO: worlds list - personality.. Wszystkie pytania; Sondy&Ankiety; Kategorie .. Fiszkoteka, Twój sprawdzony słownik polsko - angielski!. Przypominał im: ,,Wobec pytania o sens cierpienia Bóg daje jedyną .Wzór godny naśladowania.. jw2019.Wzór godny naśladowania - Wiadomości - Wczoraj Komendant Miejski Policji w Żorach wraz Przewodniczącym Stowarzyszenia "Bezpieczne Miasto" uroczyście pogratulował wzorowej postawy obywatelskiej mieszkańcowi Żor, który kilka dni wcześniej udaremnił dalszą jazdę nietrzeźwemu kierowcy.. Rejestracja.. Adres e-mail lub numer telefonu: Hasło: Nie pamiętasz nazwy konta?. Poniżej znaj­duje się li­sta wszys­tkich zna­lezio­nych ha­seł krzy­żów­ko­wych pa­su­ją­cych do szu­ka­nego przez Cie­bie opisu.Zobacz 1 odpowiedź na pytanie: Jak po angielsku jest "wzór do naśladowania"?.

... wzór naśladowania po angielsku: 1. role model .

Wodnik07.. Podsumowanie i zdjęcia ogólnopolskiego konkursu o kardynale Hlondzie.. Jan Paweł II zawsze solidaryzował się z tymi, których doświadczył los.. Gratis trener słownictwa, tabele odmian czasowników, wymowa.Wejdź, poznaj tłumaczenie słowa wzór naśladowania i dodaj je do swoich fiszek.. Szkoła językowa.. godny naśladowania wzór życia, które ma prawdziwą wartość (1 Kor.. Pytania .. Mów Czytaj Słuchaj Pisz Gramatyka Ćwiczenia IdiomyTo może wydawać się śmieszne, jak na piętnastolatkę, ale moim wzorem do naśladowania jest moja pani od polskiego.. Wcześniej nie myślałam nad autorytetami, ale gdy tylko ją zauważyłam od razu moje myślenie zmieniło kierunek.Musisz przetłumaczyć "ZA WZÓR DO NAŚLADOWANIA" z polskiego i użyć poprawnie w zdaniu?. Wypróbuj za darmo kurs eTutor.. vzor hodný následování .. Wytrwanie Chrystusa w wierności — to dla nas przykład ze wszech miar godny naśladowania.. Jej autorką jest Magdalena Stelmach-Kopeć, nauczycielka języka polskiego w Szkole Podstawowej nr 5.. (Przeczytany 1478 razy) 0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.. Brak tłumaczeń Dodaj Podobne frazy.. Zobacz więcej postów strony Matka Roku na Facebooku.. Jest niesamowita.. Gratis trener słownictwa, tabele odmian czasowników, wymowa.Klaudia Witkowska ma 15 lat i stała się bohaterką konkursowej pracy "Wzór osobowy godny naśladowania - uczniowskie biografie"..

...Check 'wzór godny naśladowania' translations into Czech.

Chodzi tutaj o jej poukładanie, zapewne wiele przeżyła w życiu, z resztą to po niej widać.. W mojej pracy postaram się udowodnić, że Papież Jan Paweł II jest wzorem do naśladowania dla współczesnego człowieka.. Osoba przykładna to ktoś, kto w postępowaniu i wielbieniu Boga jest godny naśladowania.. 20:28) .Angielskiego najszybciej nauczysz się online.. Pomoc w zakresie dostępności.. i Prymas Polski, kierujący Kościołem, zarówno w okresie międzywojennym, w latach wojny, jak i w pierwszych latach po jej zakończeniu.. angielski Tłumaczenie hasła "stanowi wzór godny naśladowania" na angielski Zdaniem kapituły, Grupa Azoty S.A. na polu rehabilitacji zawodowej i społecznej osób niepełnosprawnych stanowi wzór godny naśladowania.. Szkoła - zapytaj eksperta (1536) Szkoła - zapytaj eksperta (1536) Wszystkie (1536) Język angielski (815) Język polski (371) Matematyka .Wątek: To wzór godny naśladowania!. jw2019.Hasła do krzyżówek pasujące do opisu: WZÓR, CZŁOWIEK GODNY NAŚLADOWANIA.. przykład godny naśladowania = shining example.Zapoznaj się z przykładami tłumaczeń 'godne naśladowania' w zdaniach, posłuchaj wymowy i przejrzyj gramatykę.. Bohater wczorajszego spotkania przekonywał, że każdy rozsądny człowiek zważając na nasze .Sprawdź tutaj tłumaczenei polski-angielski słowa wzór do naśladowania w słowniku online PONS!.

... godne naśladowania po angielsku słownik polsko - angielski.

9 maja dzieci te spotkały się we Wrocławiu, w budynku Szkoły Podstawowej nr 28, na uroczystej gali .Sprawdź tutaj tłumaczenei angielski-polski słowa wzór do naśladowania w słowniku online PONS!.


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt