Test poglądów politycznych

Pobierz

Udostępnij.. Prezes TVP Jacek Kurski już od 13 grudnia był objęty izolacją z powodu dodatniego wyniku testu PCR na SARS CoV-2.. Wolności obywatelskie:18.Poza polityką badania wykazały również, że nastroje konserwatystów można odróżnić od poglądów innych grup politycznych, ponieważ konserwatyści mają bardziej przychylny pogląd na hierarchię, prawowitą władzę i lojalność zamkniętych grup.. Porównaj ze znajomymi!. Panel twórcyDarmowy.. Szkoła - zapytaj eksperta (1479) Szkoła - zapytaj eksperta (1479) Wszystkie (1479) Język angielski (802) Język polski (346) Matematyka (331) Biznes i .test poglądów politycznych.. Nasz test polityczny składa się z około 50 twierdzeń z różnych dziedzin takich jak polityka, ekonomia, czy społeczeństwo.. Quiz w Poczekalni.. Zawiera nieodpowiednie treści?. Dodaj do ulubionych.. 6 miesięcy temu.. Pytanie 1 z 70Sprawdź swoje poglądy Centrum Edukacji Obywatelskiej zaprasza - wypełnij test i przekonaj się, do kogo jest Ci najbliżej w wyborach prezydenckich 2020.. 2010-10-27 23:42:43 Wolność głoszenia poglądów ( test polityczny) 2011-12-26 10:47:07 Jaki wynik wam wyszedł ?. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. Dodaj do ulubionych .. Test poglądów politycznych Więcej o nas Pytanie 1 Regulacje środowiskowe są potrzebne Nie zgadzam się Nie wiem Zgadzam się Słaby quiz?.

Test poglądów politycznych 09.06.2020 - ForumTest preferencji politycznych.

Tego dnia był na koncercie.. Aby rozwiązać test 8 wartości, określ swój stopień zgodności lub niezgodności z każdym z poniższych stwierdzeń.. ROZPOCZNIJ TEST Latarnik Wyborczy umożliwia łatwe porównanie swoich poglądów z odpowiedziami udzielonymi przez komitety wyborcze.. Udostępnij.. Ujawniamy nowe fakty w sprawie testów i izolacji Jacka Kurskiego: prezes zdrowy, chociaż chory.. ; Ten darmowy test poglądów politycznych online jest dostarczany bezpłatnie i pozwoli Ci uzyskać wyniki w dwóch głównych wymiarach politycznych, przenosząc Cię do jednego z czterech głównych kwadrantów, które można powszechnie zaobserwować w zachodnich demokracjach.. Wszystkie pytania; Sondy&Ankiety; Kategorie .. 90 Obserwuj autora.. Na podstawie kilkudziesięciu odpowiedzi dopasowuje od poglądy, najbliższą partię czy miejsce na kompasie politycznym.. Natomiast jeżeli trzymasz się sztywnej definicji pragmatycznej liberalizmu to zalecam wpisać sobie w Google kim był Adam Smith czy John Locke i jakie reprezentowali poglądy.Po ukończeniu testu, dostaniesz szczegółowy opis i możliwość porównania swoich wyników do rezultatów innych uczestników.. TAK NIE Nie jestem pewien Tak jak teraz 3.najbardziej zaawansowany Test poglądów politycznych Stworzyliśmy test poglądów politycznych, z którego skorzystało już blisko pół miliona Polek i Polaków oraz wiele znanych postaci polityki..

2012-12-25 18:55:59Zobacz 2 odpowiedzi na pytanie: Test poglądów politycznych.

Skomentuj.. Zobacz podobne quizy: #polityka # .JAKIE MASZ POGLĄDY?. Twierdzi, że to w porządku, bo w ogóle "cały czas .POLITYKA I RELIGIA.. Najbliższa partia, ideologia i kompas.. CZEŚĆ 1 (25 pytań) Mateusz_Rusak 5 lat temu 3 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0 Udostępnij 10 Skomentuj 6 Super!. Pytania .. Test Politycznego Kompasu pomoże Ci to określić.. 'najmniejszy quiz polityczny świata' wydaje mi się interesującą zabawą i dającą wiele do myślenie uczestnikom tego quizu, bo często po jego wypełnieniu i skonstatowaniu jakie mają poglądy (wg tego quizu) czują się jak monsieur jourdain w komedii moliera ' mieszczanin szlachcicem ', który w rozmowie z nauczycielem filozofii powiedział: "u licha!. Wejdź i sprawdź!Jaką ideologię polityczną popierasz?. Za darmo.. Stwórz lepszy w naszym edytorze!. Bezstronny.Twoje zapatrywania polityczne są bliskie poglądów Mahatmy Gandhiego, Miltona Friedmana, a może Margaret Thatcher?.

myPolitics - Test poglądów politycznych Sprawdź swoje poglądy Zaawansowany test polityczny.

K.a 2 lata temu.. Ten quiz wskaże ci, jaki program najbliższy jest twoim poglądom.Click here to start!. Bez ukrytych celów.Test i kompas polityczny ukazujący Twoje poglądy - 7 osi, najbliższa partia i ideologia.. 1.Test składa się z kilkunastu pytań, które określą, gdzie znajdujesz się na scenie politycznej!Bo jeżeli liberalizm definiujesz jako synonim poglądów liberalnych, to rzeczywiście są to poglądy o bardzo szerokim spektrum.. Tak, ale tylko w niektórych przypadkach Nie Tak, w bardzo wielu przypadkach Nie wiem 2.. Test na poglądy polityczne.. 0 Osób skorzystało z Latarnika WyborczegoTest/quiz Polityczny.. Powszechny dostęp do broni palnej?. Jesteś socjalistą czy liberałem?. Przejdź do quizu.Zgodnie z licznymi prośbami rozwiązuję test poglądów politycznych 9Axes: Kara śmierci?. Ten bezpłatny, internetowy test Eysencka na poglądy polityczne jest dostarczany bezpłatnie i pozwoli Ci uzyskać wyniki względem pięciu głównych wymiarów politycznych, które były obecne w demokratycznych krajach Europy lat 70-tych XX wieku.. zgadzam się w pełni zgadzam się częściowo obojętne nie zgadzam się w pełni się nie zgadzam nieważona 2 Obowiązkowe referendum musi być przeprowadzane na każde wezwanie społeczeństwa..

…Quiz preferencji politycznych [2018] Nie jesteś pewien na jaką partię powinieneś głosować?

Tradycjonalizm:-29. więcej od 10.5% uczestników testu.. Sprawdź swoje poglądy!. Wyślij zgłoszenie.. Sprawy imigracyjne Czy imigranci muzułmańscy powinni nie mieć możliwości przyjazdu do kraju, dopóki rząd nie ulepszy sposobów wykrywania potencjalnych terrorystów?Test 8 wartości jest testem opracowanym na bazie współpracy, którego celem jest zmierzenie politycznego punktu widzenia danej osoby w odniesieniu do ośmiu głównych wartości politycznych..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt