Test z odpowiedziami opowieść wigilijna

Pobierz

Rozwiąż test i sprawdź swoją wiedzę.Pytania i odpowiedzi do lektury Opowieść wigilijna (.. Czas na odpowiedź: 10 sekund.. Home / Opowiesc wigilijna / …Wybierz test z rozdziału Opowieść wigilijna - streszczenie i test lub podrozdziałów podręcznika Lektury dla Klasa I Gimnazjum.Test z odpowiedziami Powtorzenie Fiszki Pobierz jako PDF Wyswietl pytania.. Rozwiąż test Powiązane z testem z Opowieści wigilijnejRozpocznij test.. Skomentuj.. 10) Łańcuch, który wlókł za sobą duch Marleya, składał się: a) z dusz ludzi skrzywdzonych …Pytania do lektury "Opowieść wigilijna" Kiedy dzieje się akcja opowieści wigilijnej?. Podczas odgadywania możesz użyć koła, ale pamiętaj, że pomniejszy to Twój wynik końcowy.Utwór "Opowieść wigilijna" powstał w roku: : 2.. 4.Jak się nazywał pierwszy …c) zemścić się za zapomnienie o nim.. Test Kamienie na szaniec - Aleksander Kamiński 4.. PRACA KLASOWA SKŁADA SIĘ Z DWÓCH CZĘŚCI.. Test Pan …1.Charles Dickens2.Londyn3.Ebenezer Scrooge4.Okres Świat Bozego Narodzenia5.Kantor6.Skner,skąpiec7.Zaproscic na Swieta Bozego Narodzenia8.Sam9.Duch zmarlego prz…1.. Czas na odpowiedź: 10 sekund.. Poniżej znajdziesz listę pytań z lektury Opowieść wigilijna, które mogą Ci się przydać do powtórki.Test z lektury "Opowieść wigilijna" (Charles Dickens).. Test Zdążyć przed Panem Bogiem - Hanna Krall 1.. Przybyło mu lat, był teraz młodym …Plik opowieść wigilijna test ze znajomości lektury z odpowiedziami.pdf na koncie użytkownika jocsax • Data dodania: 18 lip 2020 Wykorzystujemy pliki cookies i …B)_ 1.Kto jest autorem książki "Opowieść Wigilijna"?.

Dickensa Opowieść wigilijna.

Gdzie pracował Scrooge z Marley`em?. (Noc wigilijną) Kogo nie lubi najbardziej Scrooge?. a) Adam Mickiewicz b) Charles Dickens c) Henryk Sienkiewicz d) Aleksander Kamiński 2) W …Sprawdź swoją wiedzę z lektury pt. "Opowieść Wigilijna"!. Podaj swoje imię:Strona 4 z 36 OPOP-Q00-1904 Przeczytaj tekst i wykonaj zadania.. d) wstawić się za Bobem Cratchitem.. Ebenezer Scrooge.jpgOpowiesc wigilijna test z tresci.. 1) Kto jest autorem Opowieści wigilijnej?. W kantorze Ebenezera Scrooge'a; Odwiedziny Alfreda; Wizyta kwestarzy; Kolędnik; Pożegnanie z Bobem; Powrót do domu; …"Opowieść wigilijna" - sprawdzian wiadomości.. W hipermarkecie W kopalni W kantorze W hurtowni : 3.. 2.W okresie jakich świąt toczy się akcja?. Test ze znajomości lektury Karola Dickensa pt.. Sprawdź swoją wiedzę!. Charles Dickens OPOWIEŚĆ WIGILIJNA Scrooge znowu zobaczył siebie.. Rozpocznij test.. Stwórz …Praca klasowa dotycząca lektury Ch.. PIERWSZA TO PYTANIA NA, KTÓRE POWINIENEŚ …Test W 80 dni dookoła świata - Juliusz Verne 2.. Jaki świąteczny prezent Scrooge …Jak wyglądałby plan utworu Opowieść wigilijna?. Jak nazywał się zmarły wspólnik Scrooge'a?. konczy sie szczesliwie uczy moralizowania ukazuje wartosci, ktore powinny byc praktykowanePlik pytania z kartkowki …Test Opowiesc wigilijna - Karol Dickens 3 Test Antygona .Wybierz test z rozdzialu Opowiesc wigilijna - streszczenie i test lub podrozdzialow podrecznika …Test Opowieść wigilijna - streszczenie i test, Opowieść wigilijna podręcznika Lektury dla Klasa I. Przygotuj się do klasówki i sprawdzianu.Test sprawdzający znajomość treści lektury - "Opowieść wigilijna" Karola DickensaTest sprawdzający znajomość treści lektury - "Opowieść wigilijna" Karola Dickensa.opowieść wigilijna testy z odpowiedziami.pdf (22 KB) Pobierz..

Ja …Quiz Opowieść wigilijna - Test.

15 pytań i 15 odpowiedzi na sprawdzian z lektury "Opowieść wigilijna" Charlesa Dickensa.Sprawdź swoją znajomość książki i rozwiąż test z lektury Opowieść wigilijna Karola Dickensa.. 3.Po co przyszedła siostrzeniec Scrooge'a?. Test składa się z 12 pytań.. Przetestuj swoja wiedze.Charles Dickens: Opowiesc wigilijna Rozdzial l Duch Marleya …Opowieść Wigilijna - test ze znajomości lekturyOpowieść wigilijna testy z lektur Zapraszam do zakupu materiałów do Opowieść Wigilijnej testy z kluczem odpowiedzi, karty pracy, scenariusze.. Podczas odgadywania możesz użyć koła, ale pamiętaj, że pomniejszy to Twój wynik końcowy.Opowieść wigilijna (K. Dickens) - Test - Język polski - Opracowania.pl..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt